Práce snů? Kancelář v kapse

Home Office, Podepisování, Schvalování
08. listopadu 2021, 5 minut čtení

Tiskárna, šanony, složky se smlouvami ani sekretářka se vám do kapsy nevejdou. Do mobilního telefonu ale ano, pokud použijete chytrou aplikaci pro bezpapírovou kancelář.

Home Office už velmi dobře známe a používáme, ale co takový Pocket Office? Že jste o něm ještě neslyšeli? Pracovat nemusíte jenom z kanceláře nebo z domova. Jistě, někdo pracuje z kavárny nebo restaurace, kde má pohodlné připojení přes Wi-Fi a donese si tam notebook. Ale to je stále ještě alternativa staré kanceláře, kdy sedíte u stolu skloněni nad desktopovým, byť přenosným, zařízením a zkrátka potřebujete mít místo, kde v klidu vyřídíte poštu i veškeré pracovní úkoly. S Pocket Office ale žádné takové místo k sezení nepotřebujete, protože všechno vyřídíte přes mobil a chytrou aplikaci.

A když píšeme „všechno“, myslíme opravdu všechno. Nejde jenom o e-maily, zprávy z různých komunikačních platforem, posílání fotek, audia a videa. Opravdová kancelář do kapsy vám totiž umožní fungovat opravdu jako z kanceláře. Projdete si v ní interní firemní dokumenty a můžete je opoznámkovat a zaslat k dalším úpravám, nebo rovnou schválit k dalšímu využití, podepsat elektronicky smlouvu nebo schválit faktury k proplacení. Dokážete ale i požádat o cestovní příkaz, dovolenku, nemocenskou nebo je schválit. Všechny schválené a podepsané dokumenty jde rovnou archivovat ve firemním archivu.

Chcete mít všechna řešení v jednom?

Pro všechny tyto úkony existuje řada elektronických služeb. Patrně žádná z nich ale neintegruje vše dohromady, aby nabídla komplexní řešení pro moderní elektronickou kancelář ovládanou z mobilního telefonu. K té nepotřebujete opravdu nic jiného než mobil a internetové připojení. Nejste vázaní na firemní kancelář, ale ani na domov nebo restauraci. Pracujete, kde chcete a kdy chcete. Schvalováním nebo podepisováním dokumentů můžete vyplnit prostoje během dne a věnovat tak více času osobním schůzkám nebo poradám, jednáním s obchodními partnery nebo si můžete udělat pauzu.

Pocket Office je v podstatě naše cloudová aplikace Sofa. Můžete v ní mít všechny své zaměstnance a přidělovat jim různá práva podle toho, k čemu mají mít přístup a jak mohou nakládat s dokumenty. Schvalovací procesy se dějí přes tuto aplikaci, nemusíte si posílat žádné e-maily, zdlouhavě si telefonovat nebo chodit do kanceláře. Když se dokument schválí, oprávněný uživatel ho může rovnou elektronicky podepsat a zaslat druhé straně. Poté jej přes aplikaci automaticky uloží do firemního archivu. A když uplyne životnost dokumentu, aplikace ho sama z archivu smaže, tedy skartuje.

Sofu můžete samozřejmě používat i na stolním počítači v kanceláři, na notebooku nebo tabletu. Zkrátka na každém chytrém zařízení s běžnými operačními systémy a připojením k internetu. Funguje v cloudu, takže není závislá na firemním serveru a ani ho nijak nezatěžuje. Díky tomu se k ní můžete jednoduše připojit, ať jste kdekoli. Zkrátka jde o aplikaci, která zásadním způsobem šetří čas a zefektivňuje firemní workflow. Nevěříte? Můžeme vám ji osobně předvést a zodpovědět vaše dotazy, stačí se ozvat našim expertům a během 20 minut vám vše vysvětlíme a ukážeme.

Zaujal vás článek?
Podělte se o něj se svými známými

Další čtení

Se smlouvami už nemusíme jezdit za partnery

Se smlouvami už nemusíme jezdit za partnery

Podepisování smluv s obchodními partnery se Petrovi stalo noční můrou. Kvůli koronaviru mu rušili jednu schůzku za druhou a zasílání parafovaných dokumentů kurýry se prodražovalo.

Pandemie obnažila vnitřní nastavení každého z nás

Pandemie obnažila vnitřní nastavení každého z nás

Má za sebou už tisíce pracovních pohovorů, pamatuje dobu, kdy se jí na jedno volné místo přihlásilo 200 uchazečů a současný nábor nových zaměstnanců přirovnává k boji. Ale vždy platí, že se především dívá, zda je potenciální posila 602 bystrá. Magda Brožíková, HR ředitelka 602, totiž ví, že pak má dobrou šanci zapadnout do fungujícího týmu.

6 + 2 bezpapírové vychytávky Romana Stolejdy

6 + 2 bezpapírové vychytávky Romana Stolejdy

Prošel největšími vydavatelskými domy v Česku, kde se staral o to, aby tištěné noviny a časopisy měly co největší prodaný náklad. Dnes vidí budoucnost tištěných médií docela černě, i když magazíny podle něj mají ještě docela šanci. Sám si však tisk až na výjimky už léta nekoupil a dává přednost online zprávám. Dalším zpovídaným v naší bezpapírové anketě je Roman Stolejda, generální ředitel agentur Impression Media a Programmatic Media CZ.

 eBook Paperless office zdarma

Jak přejít na skutečně bezpapírovou kancelář.

Jak se zbavit zbytečného papírování a efektivně využit čas. Na toto téma je eBook Paperless office. Najdete zde odpovědi nejen na to, jak chytře digitalizovat kancelář, ale mnohem více. Stačí jeden klik a máte vše u sebe. Jednoduše a digitálně. 

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů