Měníme způsob, jak lidé pracují s dokumenty

My jsme 602®. Jsme tvůrci legendárního textového editoru T602, první elektronické pošty s archivací zásilek, prvních formulářových dokumentů s elektronickým podpisem ve formátu XML a prvního transakčního jádra v EU, které doručilo přes miliardu právně závazných digitálních dokumentů. Od roku 1991 vyvíjíme software, který lidem šetří čas, peníze a spoustu papíru.

30

let na trhu

50

interních programátorů

132

zaměstnanců

228+

úřadů a firem, pro které pracujeme

Lidé jsou to nejlepší,
co v #šestsetdvojka máme

4 zásady, ze kterých neslevíme

Přemýšlíme, jestli to
jde dělat ještě lépe

Sledujeme trendy, klademe otázky a nasloucháme uživatelům. Díky tomu vyvíjíme čím dál lepší software, který lidem usnadňuje práci. V cloudu se vracíme ke kořenům, k jednoduše ovladatelným produktům.

Zvládáme velké
projekty

Analyzujeme, programujeme a jednáme s klienty už tři dekády. Víme, kde jsou slepé uličky a čemu dát prioritu. Díky tomu dokážeme vyvinout i software pro obsluhu statisíce firem nebo desítek tisíc uživatelů v národních projektech.

S klienty spolupracujeme
i desítky let

Máme zkušené konzultanty, kteří pravidelně navštěvují klienty. Mnohdy už třeba deset let. Když zákazník cokoli potřebuje, zvedne telefon nebo napíše a my s ním hledáme řešení.

Umíme zabrat i odpočívat

Vymysleli jsme řadu chytrých aplikací. Jsou za tím tisíce hodin tvrdé práce a také schopnost odpočívat, abychom si udrželi čistou hlavu.

Zjednodušování administrativy máme v DNA, poprvé jsme se zapsali do povědomí veřejnosti díky legendárnímu textovému editoru T602.

Nyní šetříme čas lidem důvěryhodnou výměnou dokumentů a chytrou digitalizací administrativy. V projektech a SaaS aplikacích pracujeme nad Microsoft 365, nasazujeme elektronický podpis, datové schránky a Bank ID.

Vítejte ve světě 602! 

Richard Kaucký
602® Principal & Co-Founder 

Kačerov, hřeben Jizerek nebo kolony na D1

Jsme jeden tým, ať jsme kdekoliv, kdykoliv, za jakéhokoliv počasí.

Pojďte do toho s námi

Rádi se potkáme s chytrými lidmi. A ještě radši z nich uděláme svoje kolegy. 
Mrkněte, koho hledáme, a ozvěte se.