Aplikace Signer pro školy a živnostníky zdarma!

Vynikající nástroj pro úpravu PDF dokumentů, ovládání datové schránky a elektronické podepisování. Nahrazuje doporučenou korespondenci a to bez návštěvy úřadu či pošty. Vše pěkně bezpečně z mobilu nebo počítače. Signer pracuje na Windows, Apple i Android.

Registrace a stažení

Aplikace Signer pro školy a živnostníky je speciální edice určená pro všechny zaměstnance školních zařízení a všechny OSVČ v ČR, kteří potřebují pracovat s elektronickými dokumenty a komunikovat s úřady. Pomocí naší aplikace se vyhnete fyzickým návštěvám úřadů nebo poboček pošty. Zůstanete tak v bezpečí a ještě uspoříte čas i finanční prostředky. Používání datové schránky směrem k úřadům je bezplatné a nahrazuje doporučenou zásilku.

Signer pro školy

Plná licence aplikace Signer pro školy bez časového omezení. Odkaz ke stažení aplikace obdržíte na registrovaný e-mail.

Signer pro OSVČ

Plná licence aplikace Signer pro OSVČ (pro 1 uživatele) bez časového omezení. Odkaz ke stažení aplikace obdržíte na registrovaný e-mail.

Editujte, posílejte a podepisujte jednoduše

V jediné aplikaci máte nástroj pro veškeré zpracování PDF dokumentů podle nařízení eIDAS, klienta k pohodlné práci s datovými zprávami, možnost elektronicky podepisovat včetně neomezeného množství časových razítek. Ideální aplikace pro ty, kdo v  rámci své profese komunikují s  úřady datovkou.

Požadavky na servis

 Datová schránka

Obsluha datové schránky jednoduše jak jen to jde. V editačním okně napíšete zprávu. Signer provede konverzi do PDF, přiložíte požadovaný soubor do datové zprávy a odesíláte. Spravovat můžete i několik datových schránek. Datové zprávy můžete ukládat přímo na vašem zařízení.

Schvalování faktur a drobných výdajů

Úpravy PDF

Naskenujte dokument, Signer ho převede na text. Účtenky nebo závažnou situaci vyfoťte mobilem kdykoliv potřebujete a uložte jako PDF s časovým razítkem pro pozdější doložení. Vložit, odstranit stránky nebo slučovat celé dokumenty zvládne Signer zcela hravě.

Schvalování faktur a drobných výdajů

Elektronický podpis

Snadno elektronicky podepisovat PDF dokumenty můžete klikem pravého tlačítka myši nebo z lišty nástrojů v aplikacích MS Office (Word, Excel). Signer si rozumí i s elektronickou občankou nebo i dalšími prostředky pro vytváření kvalifikovaných elektronických podpisů.

Požadavky na nákup

Anonymizace a ochrana údajů

Obsahují vaše dokumenty osobní a citlivé informace, které je potřeba chránit? Anonymizujte je nevratně v aplikaci Signer. Anonymizaci lze šablonou automatizovat pro stejné typy formulářů či dokumentů. Zabezpečit dokumenty heslem je samozřejmost.

Požadavky na servis

Ověření podpisů

Chcete si být jistí, že digitální podpis na dokumentu není podvrh? Jak poznat ten správný podpis? Zda je kvalifikovaný, nebo uznávaný, či dokonce neplatný? Stačí kliknout a hned máte jistotu! S garancí od certifikovaného evropského poskytovatele služeb vytvářejících důvěru.

Požadavky na nákup

Časová razítka

Neomylně prokáží, čas podpisu nebo úpravy dokumentů. Ušetří Vás komplikací při prokazování pravosti podpisů nebo obsahu vašich elektronických dokumentů. Signer poskytuje kvalifikovaná časová razítka kdykoliv je potřebujete. Je přece normální připojit k podpisu či dokumentu razítko.

Hlavní výhody

Zařízení

Zařízení

Zařízení

Zařízení

 • Úpravy PDF dokumentů
  Vkládání a odstraňování stránek, slučování dokumentů, anonymizace údajů podle GDPR, zabezpečení heslem, skenování a převod do editovatelného textu. Některé funkce jsou dostupné jen na platformě Windows.
 • Přístup k Datové schránce kdykoliv
  Příjem, odeslání i ukládání datových zpráv. Obsluha více datových schránek.
 • Elektronický podpis
  Podpis PDF i MS Office dokumentů včetně časového razítka. Ověřování podpisů a evidence podepsaných dokumentů.
 • Kvalifikované podpisové certifikáty
  Možnost zažádat a obnovovat podpisové certifikáty pro elektronický podpis přímo z aplikace Signer.

Získat Signer zdarma

Zařízení

Editace a zpracování PDF dokumentů (Windows)

Vkládání a odstraňování stránek, slučování dokumentů, anonymizace údajů podle GDPR, zabezpečení heslem, skenování a převod do editovatelného textu pomocí optického rozpoznávání znaků OCR.
Některé funkce jsou dostupné jen na platformě Windows.

Zařízení

Přístup k Datové schránce kdykoliv

Příjem, odeslání i ukládání datových zpráv na vašem zařízení. Obsluha více schránek najednou.

Zařízení

Elektronický podpis

Podpis PDF i MS Office dokumentů včetně časového razítka. Ověřování podpisů a evidence podepsaných dokumentů.

Zařízení

Kvalifikované podpisové certifikáty

Možnost zažádat a obnovovat podpisové certifikáty pro elektronický podpis přímo z aplikace Signer.

Potřebujete více informací?

Využijte kontaktní formulář

Volejte
+420 222 133 222