FormApps

Kdykoliv, odkudkoliv, z jakékoliv platformy a zařízení. Pokročilý nástroj pro vytváření univerzálně dostupných formulářových rozhraní napříč všemi platformami a zařízeními. Například pro zavádění schvalovacích procesů.

FormApps mění tablety a smartphony v plnohodnotné pracovní nástroje pro schvalování, práci s dokumenty, chytrými formuláři a podepisování

Zařízení

Zařízení

Zařízení

Zařízení

Zařízení

 

  • Vytváří formulářové aplikace transformací chytrého formuláře,
  • obsahuje nástroje pro optimalizaci formulářových aplikací pro různá zařízení a velikosti obrazovek,
  • integruje online formulářové aplikace do aplikací třetích stran, do libovolných informačních systémů či databází s logikou umístěnou na serveru,
  • nabízí volby úrovně zabezpečení,
  • kombinací produktů FormApps a FormApps Designer nabízí snadný a rychlý způsob vytváření sofistikovaných miniaplikací s výraznou úsporou času a práce.

Zařízení

Vytváří formulářové aplikace transformací chytrého formuláře

Zařízení

Obsahuje nástroje pro optimalizaci formulářových aplikací pro různá zařízení a velikosti obrazovek

Zařízení

Integruje online formulářové aplikace do aplikací třetích stran, do libovolných informačních systémů či databází s logikou umístěnou na serveru

Zařízení

Nabízí volby úrovně zabezpečení

Zařízení

Kombinací produktů FormApps Server a FormApps Designer nabízí snadný a rychlý způsob vytváření sofistikovaných miniaplikací s výraznou úsporou času a práce

Intuitivní řešení projektů s mnoha tisíci uživateli a různorodým počítačovým vybavením.

Architektura Software602 přináší řešení, které umožňuje řídit aplikace pro všechny uživatele z jednoho místa a kde k provedení změny stačí výměna třeba jen jediného formuláře.

Podání a formuláře

Podání a formuláře

Zjednodušte si práci elektronickým podáním pomocí formulářů přímo na klientské portály. Měsíčně odbavíme až 250 000 el. podání.

Digitalizace procesů

Digitalizace procesů

Převádíme libovolné firemní procesy napříč odděleními s automatickým schvalováním a oběhem dokumentů.

Portálová řešení

Portálová řešení

Poskytují informace přehledně, jednoduše a včas. Obsluhují podání a sběr informací od občanů nebo obchodních partnerů či zákazníků.

Zařízení

Integrace s ostatními systémy.

Pro detailní informace o možnostech využití a integrace FormApps požádejte specialistu na produkt FormApps.
Nejčastější prováděné jsou integrace na:

  • ERP systémy,
  • CRM systémy,
  • Informační systémy.

Reference

Střed_kraj_kotlíci_malý

Středočeský kraj

Žádat o kotlíkové dotace byla ještě před nedávnou dobou noční můra občanů. Stát před budovou úřadu od ranních hodin v jakémkoli počasí se zdálo jako nezbytnost, pokud někdo chtěl získat finanční příspěvek na výměnu starého kotle za nový. Že to jde i jinak, bez zbytečných komplikací a z pohodlí domova, se přesvědčili občané Středočeského kraje.

Znak_P3

Městská část Praha 3

Jak může vypadat opravdový zájem úřadu o mínění a postoje občanů na dění v městské části, ukazuje dobrý příklad Prahy 3. Tam díky pestré škále dotazníků a anket již několik let aktivně sbírají jejich názory. Moderní technologie ale slouží i k jiným věcem, třeba vyúčtování dotací.

Znak_města_Karviná

Město Karviná

Magistrát města Karviná se v posledních letech výrazně mění k lepšímu díky probíhající digitalizaci. Ta přinesla zrychlení a zefektivnění procesů, méně papírování i jednodušší práci pro uživatele. Zavedení formulářových agend přispělo také ke snížení chybovosti, využití vyplňovaných dat v elektronické podobě a jejich lepší dostupnosti.

Znak_města_Broumov

Město Broumov

Moderní digitální město, které vychází vstříc svým občanům i pracovníkům úřadu bez nutnosti zbytečně vyplňovat papírové formuláře a stát u přepážek úřadu. Taková vize stála na začátku rozhodnutí o chystané digitalizaci v Broumově, která se rychle dokázala proměnit v příjemnou realitu.

Více případových studií a referencí

Konzultace a cenová nabídka

Pro více informací kontaktujte naší obchodní asistentku.

Potřebujete více informací?

Využijte kontaktní formulář

Volejte
+420 222 133 222