6 + 2 bezpapírové vychytávky Martina Hoška

Digitalizace
29. září 2021, 3 minuty čtení

Málokterá česká firma o sobě může tvrdit, že její kořeny sahají až do předminulého století. Jednou z výjimek je Herbadent. Mimochodem, sídlo má stále v domě, který na pražském Smíchově postavil víc než před 100 lety její zakladatel. Její výrobky voní nejen tradicí, ale hlavně 7 bylinami, které používá. „Fluidum naší značky je krásné a stojí za to ho využít, chceme z ní udělat lovebrand,“ říká obchodní a marketingový ředitel firmy Martin Hošek. A nás zajímalo, jak je na tom s výdobytky moderní doby. Konec konců, do Herbadentu přišel z bankovní sféry.

1.
Kdy jste byl naposledy na úřadě? 

Ani si nepamatuji… ale co jde udělat digitálně, vyřeším takto.

2.
Máte tiskárnu? Kdy jste ji naposledy použil?

Tiskárny máme doma tři a já osobně tisknu často. I přestože hodně věcí řeším přes displej, některé náhledy mám rád na papíře. Jsem zvyklý a asi už to nebudu měnit.

3.
Šanon nebo cloud?

Jsem na vážkách. Šanon je mi sympatičtější, ale v realitě jsem notorický antišanonový typ, takže by to asi nebyla pravda, pokud bych řekl: šanon. Jenže, k těm cloudům mě to taky moc netáhne… tak pak, co se mnou?

4.
Jaké používáte sociální sítě? 

Osobně LinkedIn, pracovně Instagram, teď i TikTok. Přes všechno dobré i zlé, co bylo napsáno o sociálních sítích, u mě vyhrává to dobré. Je přece rok 2021, a navíc mě to baví.

5.
Kdy jste si naposledy koupil noviny nebo časopis?

O víkendu na benzince: časopis Veterán a Hospodářské noviny.

6.
Za jak dlouho dotáhneme Estonsko v míře digitalizace?

To se nikdy nestane.

+ 1.
V jakém programu jste psal seminárky/diplomku? 

Jo, bylo to přesně tak: v T602!

+ 2.
Dáte nám tip na Vaší nejlepší pracovní vychytávku (aplikaci, gadget, …)?

Já asi ne, na vychytávky fakt moc nejsem. Vystačím si opravdu s mobilem a notebookem. Bohatě.

Zaujal vás článek?
Podělte se o něj se svými známými

Další čtení

Pozor na končící platnost tokenů! Jak to vyřešit?

Pozor na končící platnost tokenů! Jak to vyřešit?

Všichni uživatelé elektronického podpisu, kteří používají pro vytváření kvalifikovaných elektronických podpisů vybrané tokeny a čipové karty, by si měli ověřit, zda-li i oni brzy nepřijdou o platnost jejich podpisů díky končící certifikaci.

Jak usnadnit podpis nového kontraktu?

Jak usnadnit podpis nového kontraktu?

Čas jsou peníze a také komodita, která je stále vzácnější. Každý den musíme pečlivě volit, čemu a proč budeme věnovat svůj čas a zda se nám to vyplatí.

Schvalujte faktury třeba z tramvaje

Schvalujte faktury třeba z tramvaje

Stop zdlouhavému vysedávání v kancelářích, moderní manažer dokáže schvalovat potřebné dokumenty vzdáleně, ať už se nachází kdekoli.

 eBook Paperless office zdarma

Jak přejít na skutečně bezpapírovou kancelář.

Jak se zbavit zbytečného papírování a efektivně využit čas. Na toto téma je eBook Paperless office. Najdete zde odpovědi nejen na to, jak chytře digitalizovat kancelář, ale mnohem více. Stačí jeden klik a máte vše u sebe. Jednoduše a digitálně. 

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů