6 + 2 bezpapírové vychytávky Martina Hoška

Digitalizace
29. září 2021, 3 minuty čtení

Málokterá česká firma o sobě může tvrdit, že její kořeny sahají až do předminulého století. Jednou z výjimek je Herbadent. Mimochodem, sídlo má stále v domě, který na pražském Smíchově postavil víc než před 100 lety její zakladatel. Její výrobky voní nejen tradicí, ale hlavně 7 bylinami, které používá. „Fluidum naší značky je krásné a stojí za to ho využít, chceme z ní udělat lovebrand,“ říká obchodní a marketingový ředitel firmy Martin Hošek. A nás zajímalo, jak je na tom s výdobytky moderní doby. Konec konců, do Herbadentu přišel z bankovní sféry.

1.
Kdy jste byl naposledy na úřadě? 

Ani si nepamatuji… ale co jde udělat digitálně, vyřeším takto.

2.
Máte tiskárnu? Kdy jste ji naposledy použil?

Tiskárny máme doma tři a já osobně tisknu často. I přestože hodně věcí řeším přes displej, některé náhledy mám rád na papíře. Jsem zvyklý a asi už to nebudu měnit.

3.
Šanon nebo cloud?

Jsem na vážkách. Šanon je mi sympatičtější, ale v realitě jsem notorický antišanonový typ, takže by to asi nebyla pravda, pokud bych řekl: šanon. Jenže, k těm cloudům mě to taky moc netáhne… tak pak, co se mnou?

4.
Jaké používáte sociální sítě? 

Osobně LinkedIn, pracovně Instagram, teď i TikTok. Přes všechno dobré i zlé, co bylo napsáno o sociálních sítích, u mě vyhrává to dobré. Je přece rok 2021, a navíc mě to baví.

5.
Kdy jste si naposledy koupil noviny nebo časopis?

O víkendu na benzince: časopis Veterán a Hospodářské noviny.

6.
Za jak dlouho dotáhneme Estonsko v míře digitalizace?

To se nikdy nestane.

+ 1.
V jakém programu jste psal seminárky/diplomku? 

Jo, bylo to přesně tak: v T602!

+ 2.
Dáte nám tip na Vaší nejlepší pracovní vychytávku (aplikaci, gadget, …)?

Já asi ne, na vychytávky fakt moc nejsem. Vystačím si opravdu s mobilem a notebookem. Bohatě.

Zaujal vás článek?
Podělte se o něj se svými známými

Další čtení

Schvalujte smlouvy od poboček z regionů online

Schvalujte smlouvy od poboček z regionů online

Nikdo se dnes nechce zdržovat schvalováním návrhů papírových smluv uzavřených obchodními zástupci v terénu nebo v pobočce. Klienti nemají trpělivost čekat celé dny na vyřízení své žádosti. Tak proč to nezvládnout za několik minut?

Jste připraveni na další covidový home office?

Jste připraveni na další covidový home office?

Počty nakažených koronavirem opět stoupají a ačkoli vláda před volbami vylučuje další lockdown, je třeba se připravit na situaci, kdy se opět zavřou kanceláře a na řadu přijde práce z domova.

Rozšíření e-commerce v B2B je jen otázkou času

Rozšíření e-commerce v B2B je jen otázkou času

Martin Plevka řídí divizi Business Unit II, která se nedávno rozšířila, takže má na starosti klienty hned od prvního kontaktu až po předání práce a následnou technickou podporu. Logicky nás zajímalo, jaký má vztah k obchodu. A z jeho odpovědí pochopíte, že ho má doslova v krvi. A jak se společenský člověk dívá na dopady pandemie? Nejen o tom je náš rozhovor.

 eBook Paperless office zdarma

Jak přejít na skutečně bezpapírovou kancelář.

Jak se zbavit zbytečného papírování a efektivně využit čas. Na toto téma je eBook Paperless office. Najdete zde odpovědi nejen na to, jak chytře digitalizovat kancelář, ale mnohem více. Stačí jeden klik a máte vše u sebe. Jednoduše a digitálně.