Měníme způsob, jak lidé pracují s dokumenty

Digitalizujte se službou Sofa. Elektronické podpisy se schvalovacím workflow a dokumentovým trezorem. Ve firmě, na úřadě nebo na home office.
Jednoduše. Digitálně.

Archivujte

Díky našemu chytrému archivu se vám žádný dokument neztratí a vždy ho rychle najdete. 

Podepisujte

Díky elektronickému podpisu můžete podepisovat smlouvy do minuty s právním účinkem. 

Schvalujte

Všechny firemní procesy můžete dávat do oběhu digitálně. Faktury, nákupy, cesťáky jednoduše a kdykoli.

Nemáte čas na dlouhé analýzy? 

Rezervujte si rovnou termín s naším obchodníkem. Vše vám během 15ti minut vysvětlí a pokud budete mít zájem, domluvíte se na dalším postupu. Je to zdarma a efektivní. 

Naše řešení je aplikace Sofa

Aplikace Sofa mě baví, protože mohu řešit rutinní administrativu kdekoliv. Mám přehled o firmě a naši práci to neuvěřitelně zrychlilo.
Pavel Žižka Managing Director ve Sparkling and Still

Sledujte webináře od 602

Pravidelně přinášíme aktuální informace na téma oběh a schvalování dokumentů, řízení dokumentů pomocí DMS systémů, důvěryhodná elektronická archivace, kvalifikované služby, nařízení eIDAS, elektronický podpis a pečeť, časová razítka, firemní procesy a workflow.

Přečtěte si o přínosech bezpapírových řešení
ve firmách a na úřadech

Do kanceláře nechodím, mám ji v cloudu

Do kanceláře nechodím, mám ji v cloudu

Věděli jste, že naprostým vrcholem digitalizace oběhu dokumentů takřka v polovině českých firem je e-mail? Klasickou elektronickou poštou si potřebné dokumenty posílá téměř 44 procent zaměstnanců a manažerů. Na tom by ještě nebylo nic divného, e-mail používá každodenně v podstatě každý. Problém nastává ve chvíli, kdy prosté zaslání dokumentu coby přílohy e-mailové zprávy nestačí. Tedy když je třeba dokument upravovat, tyto úpravy si nechat schvalovat, finální verzi podepsat, zaslat například někam na úřad a poté archivovat. K tomu už obyčejný e-mail nestačí.

Displej umí oproti papíru podstatně víc

Displej umí oproti papíru podstatně víc

Software602 postupně mění způsob, jak lidé pracují s dokumenty. A k tomu mění i svou firemní identitu. Nejen na to jsme se zeptali Ladislava Zdobinského, který má všechny změny z pozice ředitele marketingu Software602 na starosti.

Elektronické uzavírání smluv

Elektronické uzavírání smluv

Ve značné části společnosti stále přetrvává představa, že smlouva je kusem papíru, na jehož konec obě strany napíšou do připraveného políčka datum a hezky se vlastnoručně podepíšou. Zejména v obchodních vztazích se ale tato poněkud zastaralá představa začíná měnit a události posledního roku tento proces ještě uspíšily. Uzavírání smluv se mnohem častěji děje na dálku a s tím přicházejí nové otázky, například kdy byl skutečný okamžik uzavření smlouvy a jakou může mít taková smlouva formu. A jak do toho vstupuje všudypřítomná digitalizace.

Dodáváme řešení do všech odvětví i velikostí

Systém nám výrazně usnadňuje denní práci v oblasti evidence dokumentů.

Rudolf Pavlíček
Raiffeisen Stavební Spořitelna a.s.
projektový manažer

Případová studie

Hledali jsme takový systém, který by se více přizpůsobil našim potřebám a zároveň jsme si chtěli co největší část spravovat vlastními silami.


Ing. Adéla Gröslová
projektová manažerka
APM Automotive s.r.o.

Případová studie

Zrychlení práce obchodních zástupců bylo okamžité. Proces uzavírání pojistných smluv se zkrátil ze 14 dnů na okamžik.

Filip Jirásek
Podniková organizace
UNIQA pojišťovna, a.s.

Případová studie

Požádejte o zkušební verzi služby Sofa zdarma

+420 222 133 222

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů