Digitalizace dokumentů, OCR vytěžování

Konec ručního přepisování, konec dělání chyb a zmeškání termínů kvůli hloupému překlepu. Díky technologii OCR pro vytěžování dokumentů uděláte z jakéhokoliv kusu papíru strojově čitelný digitální dokument. A nemusíte se o něj obávat ani do budoucna, díky našemu dlouhodobému archivu neztratí dokument svou validitu ani za 50 let.

+421 220 812 526 Kontaktujte nás

Digitalizace listinných dokumentů

Jak často u vás zbytečně přepisujete data z papírových dokumentů do počítače? Každý den několikrát? Co kdyby to od zítra dělal robot a vaši zaměstnanci měli čas se na klienty i usmívat. Data z dokumentů je rychlejší a hlavně přesnější načítat elektronicky. O 20% méně chyb a problémů za to stojí. 

  • Digitalizace a OCR
  • Data budou připravená pro další zpracování
  • Docu-X, Kofax, ABBYY, Flexicapture

Případové studie

107-document-work-photocopier-male-asian.svg

ocr

Vytěžování elektronických dokumentů

Dostali jste do e-mailu nebo datové schránky ručně podepsanou a následně oskenovanou padesátistránkovou smlouv, ve které potřebuje najít konkrétní údaj? Máte dvě možnosti: buď smlouvu procházet ručně, číst a doufat, že onu pasáž nepřehlédnete nebo použít OCR technologii, která vše převede na standardní strojově čitelný textový dokument, ve kterém je hledání jednoduché. Stejná technologie zvládne například vytěžit data z faktury, takže vaše účetní oddělení bude mít snadnější práci a méně prostoru pro chyby.

  • OCR vytěžování naskenovaných dokumentů
  • Integrace na ERP systémy
  • Podpora digitálního archivu

Případové studie

Archivace elektronických dokumentů s metadaty

Vytěžením papírových či naskenovaných lejster cesta dokumentu nekončí. V naprosté většině případů je potřeba smlouvy, faktury, různá potvrzení apod. po zpracování i archivovat. Archivní dokument musí jít přečíst nejen teď, ale třeba i za 30 let na zařízeních a operačních systémech, které dnes ještě nejsou navržené. Archivační platforma Software602 uchovává veškerá data, informace, dokumenty podle všech platných legislativních požadavků a v souladu s GDPR a garantuje jejich čitelnost, integritu a zejména autenticitu v čase v souladu podle nařízení eIDAS.

  • V souladu s GDPR
  • Splňuje nařízení eIDAS
  • Garance čitelnosti, autenticity a integrity dokumentů i metadat na více než 50 let
  • Integrace na další systémy

Případové studie

03-cloud-server-network-1.svg

Chcete vedieť viac? Kontaktujte nás

a medzitým sa rozlúčte s papierom

Využite kontaktný formulár

Volajte
+420 602 256 304