+421 918 816 678

Referencie

Spoznajte našej práci. Pri všetkých projektoch je pre nás dôležité pochopenie klientových zámerov. Ako jednotlivé projekty riešime? Dôkladne analyzujeme problémy, potreby a ciele, a potom navrhneme konkrétne riešenia. Naše prípadové štúdie preto vždy obsahujú opis celého projektu od začiatku do konca, vrátane hlavných prínosov. Presvedčte sa.

Prípadové štúdie

Zobraziť:

Akademie Muzických Umění

Akademie Muzických Umění

AMU spolupracuje v rámci svých fakult s více než 700 pedagogy. Často s nimi uzavírá krátkodobé smlouvy, které průběžně obnovuje. Znamená to množství administrativy, v době ručně vyplňovaných tiskopisů poměrně komplikované. Digitalizace formulářů vše usnadnila.

bilina.jpg

Město Bílina

Rozhodnutí o modernizaci zdějšího mětského úřadu přineslo městu úspory ve výši zhruba 1,5 milionu korun ročně. K financování projektu realizovaného Software602 chytře využili dotaci Integrovaného operačního programu Evropského fondu pro regionální rozvoj.

uniqa.jpg

Pojišťovna Uniqa

Usnadnit práci obchodním zástupcům bylo cílem firmy UNIQA. Obchodní zástupci nyní mohou podepisovat smlouvy o pojištění s klienty přímo v terénu a nemusejí se věnovat zbytečné administrativě. Díky řešení od společnosti Software602.

autoklub.jpg

Autoklub ČR

K tomu, aby Autoklub ČR mohl i nadále poskytovat své služby na nejvyšší úrovni, bylo třeba přistoupit k plné digitalizaci prováděných činností. I proto, že jako člen několika mezinárodních federací a národní sportovní autorita v motoristickém sportu se stará o jeho řízení a rozvoj.

frenstat.jpg

Frenštát pod Radhoštěm

Vedení města rozhodlo o modernizaci chodu úřadu a papírové formuláře nahradilo moderním řešením od Software602. Město ležící v malebné kotlině moravskoslezských Beskyd s krásnou přírodou, kde žili a tvořili významní umělci, se tak snaží o to, aby se i dnes jednalo o příjemné místo k životu.

plzen.jpg

Město Plzeň

Jak usnadnit kontakt občanů s úřady a zefektivnit práci jejich zaměstnanců? Zastupitelé Plzně se rozhodli pro projekt digitalizace. Jeho cílem bylo omezit čekání u přepážek a dát lidem možnost podávat nejrůznější žádosti a formuláře elektronicky.

policka.jpg

Město Polička

Východočeská Polička je důkazem, že digitalizace nemusí být pouze výsadou velkoměst. Vedení města se rozhodlo pro digitalizaci vybraných agend tamějšího městského úřadu, která přinesla úspory a přitom zrychlila a zjednodušila vybrané procesy.

Referencie

generic-logo-01.jpg

Czech Point

Naše formulářové rozhraní spojuje různé rejstříky a registry české veřejné správy a téměř 7000 pracovišť na městských a místních úřadech, poštách, velvyslanectvích, pobočkách Hospodářské komory ČR a notářstvích.

generic-logo-rohlik.jpg

Rohlík.cz

Elektronické schvaľovanie nákupov a dovoleniek. Táto rýchlo rastúca firma má dokonalý prehľad o nákupných požiadavkách a dovolenkách pri jednoduchej obsluhe.

generic-logo-fsuk.jpg

Fakulta humanitných štúdií v UK v Prahe

Jednoduchá tvorba a schvaľovanie návrhov na vysielanie na zahraničné pracovné cesty vrátane servisných formulárov.

dobra_rodina_logo_240x100.jpg

Dobrá rodina

Zber cestovných príkazov a ich vyúčtovanie od terénnych pracovníkov a riešenie pre schvaľovanie faktúr a dovoleniek s dôrazom na užívateľskú prívetivosť.

logo MPVP.jpg

MPVP

Procesy zo základného balíčka Sofa upravené na mieru klienta. Pravidelný výber niekoľkých firemných dátových schránok v ČR s možnosťou vloženia správ do procesov.

Chcete vedieť viac? Kontaktujte nás

a medzitým sa rozlúčte s papierom

Volajte
+421 918 816 678

Píšte na e-mail
info@602.sk

Alebo využite
kontaktný formulár

Na vašu otázku odpovieme najneskôr do dvoch pracovných dní.