Vychází nové číslo SWĚT602

Připravili jsme pro vás nové vydání časopisu SWĚT602, které vychází při příležitosti konání 19. ročníku konference ISSS v Hradci Králové. V časopise se věnujeme aktuálním tématům a jejich praktickému...

Připravili jsme pro vás nové vydání časopisu SWĚT602, které vychází při příležitosti konání 19. ročníku konference ISSS v Hradci Králové. V časopise se věnujeme aktuálním tématům a jejich praktickému řešení přímo na konkrétních příkladech.

Co se můžete dozvědět?

Třeba to, jak Celní správa České republiky využívá elektronické formuláře pro své vnitřní agendy. Přečtěte si, jak v rámci projektu modernizace celní správy našli účinné řešení, které umožnilo pracovat s dokumenty i procesy bez papíru a mnohem efektivněji.

Zajímavým příkladem úspěšné digitalizace úřadu je zcela jistě město Bílina. Můžete se dozvědět, jak celý proces probíhal, které agendy v Bílině nasadili jako první, kdy se dostavily první výsledky nasazeného řešení i to, jaké finanční úspory tím město získalo.

Důležitým tématem jsou také změny, které nás čekají v roce 2016 v souvislosti s nařízením eIDAS. V aktuálním vydání zodpovíme nejčastější otázky týkající se tohoto tématu a přidáme další zajímavosti.

V časopise dále najdete inspirativní článek o cloud computingu ve státní správě, který se zamýšlí nad dalším směřováním tohoto fenoménu dneška. Dále se dočtete o tom, jak se v Plzni daří usnadnit komunikaci občanů s úřadem i to, jakým způsobem lze využít moderní technologie pro sběr žádostí o dotace na úspěšném příkladu Jihomoravského kraje.

Chcete vedieť viac? Kontaktujte nás

a medzitým sa rozlúčte s papierom

Využite kontaktný formulár

Volajte
+420 602 256 304