Vkládejte poznámky do PDF dokumentů a ulehčete si pravidelnou anonymizaci dat v nové verzi aplikace Signer

Do aktualizované verze aplikace Signer jsme přidali funkce, které vám nejen zpříjemní editaci PDF dokumentů, ale které vám usnadní práci.Vkládejte poznámky do PDF dokumentůOdeslali jste smlouvu a...

Do aktualizované verze aplikace Signer jsme přidali funkce, které vám nejen zpříjemní editaci PDF dokumentů, ale které vám usnadní práci.

Vkládejte poznámky do PDF dokumentů

Odeslali jste smlouvu a chcete, aby k ní druhá strana přidala poznámku? Není problém. S aplikací Signer máte nyní možnost vytvářet textové poznámky přímo uvnitř PDF dokumentu. Tato funkce je také vhodná na anotaci či dovysvětleni jakéhokoliv bloku či textu.

Vytvářejte anonymizační masky a šetřete svůj čas

Anonymizujete zpravidla ta samá data v podobných dokumentech? Využijte anonymizační masku aplikace Signer a ušetřete si tak práci. Pokud provádíte anonymizaci stejných dat na více firemních smlouvách, tedy například, jestliže anonymizujete vždy rodné číslo vpravo pod podpisem, stačí si oblasti uložit do masky a příště jí jen vybrat. Již nemusíte vybírat ta samá data a oblasti. Aplikace Signer to udělá za vás.

Přidána možnost zadání vlastního důvodu podpisu

Důvodů k podpisu PDF dokumentů můžete mít mnoho: potvrzení správnosti informací uvnitř dokumentu; nebo chcete u podpisu potvrdit, že jste autorem výše uvedeného textu. Můžete také chtít uvést svůj vlastní důvod, který bude digitálně propojený s podpisem - a to vám dnes umožní nová verze aplikace Signer.

  • Máte už aplikaci Signer? Pokud ne, prohlédněte si její benefity

Chcete vedieť viac? Kontaktujte nás

a medzitým sa rozlúčte s papierom

Využite kontaktný formulár

Volajte
+420 602 256 304