Uvolněn formulář Výpis z evidence pro daňové účely

Na portálu Bezpapiru.cz byl uvolněn nový interaktivní formulář pro Výpis z evidence pro daňové účely. Tento tiskopis nově podává dodavatel i odběratel uskutečňující resp. přijímající plnění v režimu...

Na portálu Bezpapiru.cz byl uvolněn nový interaktivní formulář pro Výpis z evidence pro daňové účely. Tento tiskopis nově podává dodavatel i odběratel uskutečňující resp. přijímající plnění v režimu přenesení daňové povinnosti.

Výpis z evidence pro daňové účelyFormulář je dostupný z portálu Bezpapiru.cz. Jako naše ostatní daňové formuláře pro datové schránky poskytuje podání vyplněného formuláře finančnímu úřadu jedním kliknutím pomocí ISDS.

Interaktivní formulář poskytuje také automatické výpočty a přenos údajů do souvisejících formulářových polí, kontroluje všechna uvedená data a nabízí kontextovou nápovědu k jednotlivým polím.

Také podporuje kontrolu vyplnění portálem EPO, který provozuje Ministerstvo financí. Tato kontrola přesně definuje případné chyby a jejich míru závažnosti.

Uživatel se tak nemusí bát, že zapomene vyplnit údaj, formulář ho upozorní na doplnění chybějící údajů a zkontroluje správnost formátů. Vše je zcela zdarma.

>> Inteligentní formuláře a návody dostupné na portálu Bezpapiru.cz <<

Chcete vedieť viac? Kontaktujte nás

a medzitým sa rozlúčte s papierom

Využite kontaktný formulár

Volajte
+420 602 256 304