Stáhněte si brožurku o dlouhodobé archivaci

Publikace „Dlouhodobá archivace elektronických originálů dokumentů“ přichází na pomoc všem, kdo se chtějí velmi rychle zorientovat v otázkách dlouhodobého ukládání důležitých dokladů. Čtenář je...

Publikace v PDF ke staženíPublikace „Dlouhodobá archivace elektronických originálů dokumentů“ přichází na pomoc všem, kdo se chtějí velmi rychle zorientovat v otázkách dlouhodobého ukládání důležitých dokladů. Čtenář je proveden celou oblastí od základního seznámení s problematikou přes nejpoužívanější zkratky, vysvětlení norem a jednoduché objasnění technologických principů (víte třeba, jak je možné zajistit přečtení dokumentu na zařízení, které dosud neznáme?) až po zasazení do podnikových procesů. Součástí brožurky je výkladový slovníček nejčastějších pojmů.

  • Zmíněná publikace je zdarma ke stažení zde.

Společnost Software602 jejím vydáním reaguje na rostoucí zájem a stoupající počet dotazů poté, co vstoupila v účinnost novela zákona o elektronickém podpisu. Zákon nyní definuje referenční normy, a tím i specifikuje technické požadavky, kterým musí archivované dokumenty vyhovovat, má-li být zajištěna dlouhodobá ověřitelnost jejich autenticity.

Chcete vedieť viac? Kontaktujte nás

a medzitým sa rozlúčte s papierom

Využite kontaktný formulár

Volajte
+420 602 256 304