SecuStamp vítězem soutěže IT Projekt roku 2011

Projekt portálu pro vytváření, ověřování a práci s důvěryhodnými elektronickými dokumenty - SecuStamp.com, provozovaný společností Software602 - zvítězil v soutěži IT Projekt roku 2011. ...

Logo souteze IT projekt rokuProjekt portálu pro vytváření, ověřování a práci s důvěryhodnými elektronickými dokumenty - SecuStamp.com, provozovaný společností Software602 - zvítězil v soutěži IT Projekt roku 2011.

Pořadateli soutěže jsou Česká asociace IT manažerů CACIO a ICT Unie, sdružení firem z oboru informačních technologií a elektronických komunikací. Hlavním cílem tohoto klání je každoroční ocenění nejlepších projektů vývoje a zavedení informačních technologií, projektů, které jsou pozoruhodné zejména uživatelským efektem, technologickým řešením nebo vynikajícím způsobem řízení. Záštitu nad Projektem roku 2011 převzal premiér Petr Nečas společně s ministrem průmyslu a obchodu Martinem Kubou. Vyhlášení vítěných projektů této prestižní soutěže proběhlo na jejím 9. ročníku 23. února 2012 v Konferenčním centru České národní banky na Senovážném náměstí v Praze.

  • Více informací o soutěži a seznam oceněných najdete na stránkách asociace CACIO.

Chcete vedieť viac? Kontaktujte nás

a medzitým sa rozlúčte s papierom

Využite kontaktný formulár

Volajte
+420 602 256 304