Rozšiřujeme služby o vydávání elektronických podpisů

Od nynějška můžeme svým zákazníkům vystavovat kvalifikované certifikáty umožňující připojovat k dokumentům uznávaný elektronický podpis, tedy takový podpis, který je úřady v České republice...

PostSignum a Software602

Od nynějška můžeme svým zákazníkům vystavovat kvalifikované certifikáty umožňující připojovat k dokumentům uznávaný elektronický podpis, tedy takový podpis, který je úřady v České republice i dalších zemí EU akceptován jako plnohodnotná náhrada vlastnoručního podpisu.

Je to možné díky tomu, že jsme se stali externí registrační autoritou kvalifikované certifikační autority PostSignum s právem vystavovat všechny druhy certifikátů mimo doménových. V současné době jsme jednou ze tří firem s tímto oprávněním.

Proces vydání kvalifikovaného certifikátu obnáší vyplnění formulářů, vygenerování potřebných softwarových komponent a ověření totožnosti uživatele – aby byl certifikát svázán s konkrétní osobou.

Jsme jedničkou na českém trhu s nástroji pro práci s důvěryhodnými elektronickými dokumenty. Dodáváme mimo jiné aplikaci Signer poskytující ucelené prostředí pro práci s důvěryhodnými elektronickými dokumenty v jakémkoliv formátu na jakémkoliv zařízení - ve formátu PDF, Office a OpenOffice na zařízeních s OS Windows, iOs a Android. Pomocí Signeru je možné požádat o kvalifikovaný certifikát, bezpečně jej uložit, podepisovat, připojovat časová razítka, ověřovat pravost podpisů, upravovat dokumenty atd.

Dodáváme také navazující informační systémy pro zpracování dokumentů na příjmu, řízení jejich oběhu, archivaci. Podrobnější informace jsou k dispozici zde.

Chcete vedieť viac? Kontaktujte nás

a medzitým sa rozlúčte s papierom

Využite kontaktný formulár

Volajte
+420 602 256 304