Přinášíme odbornost na ISSS 2015

I v letošním roce se účastníme odborného programu konference ISSS. Naši experti budou přednášet o dlouhodobé archivaci dokumentů a elektronických podáních.

Logo ISSSI v letošním roce se účastníme odborného programu konference ISSS. Naši experti budou přednášet o dlouhodobé archivaci dokumentů a elektronických podáních.

Obchodní ředitel Pavel Nemrava vystoupí ve dvou odborných sekcích. V panelu Životní cyklus digitálního dokumentu se společně s Václavem Koudelem z Microsoftu zaměří na archivaci dokumentů v kancelářských programech (zejména Microsoft Office). Pokusí se ukázat, že tyto dokumenty mohou být vhodné pro střednědobou archivaci a předvedou, jak udržet ověřitelnost jejich autenticity. V sekci Aktuální stav elektronizace veřejné správy se Pavel Nemrava zamyslí nad elektronickým podáním blízké budoucnosti.

Ředitel projektu ISDS Dušan Forejt seznámí účastníky s portálem PODEJTO.CZ jakožto nejsnadnější cestou, jak uskutečnit elektronické podání s využitím datové schránky.

Naše stánková expozice bude zaměřena na jednotlivé oblasti fungování úřadu (portál úředníka, mobilní kancelář, archivace, formuláře občana atd.). Jedním z témat bude aplikace Signer pro práci s důvěryhodnými dokumenty v jakémkoliv formátu na jakémkoliv zařízení.

Účastníkem konference Internet ve státní správě a samosprávě jsme již po osmnácté, tedy od prvního ročníku. Letos proběhne ve dnech 13. – 14. dubna 2015 a zúčastní se jí téměř všichni, kdo se podílejí na reformě veřejné správy, rozvoji eGovernmentu a celkové informatizaci společnosti – vrcholní politici, stovky zástupců státní správy i samosprávy, odborníci i dodavatelé technologií a služeb.

Podrobnější informace o konferenci i programu najdete na http://www.isss.cz/.

Chcete vedieť viac? Kontaktujte nás

a medzitým sa rozlúčte s papierom

Využite kontaktný formulár

Volajte
+420 602 256 304