Poštová banka s námi

První etapa spolupráce se slovenskou Poštovou bankou (PABK) byla úspěšně ukončena. Celé řešení se týká zajištění a sjednocení přicházející a odcházející komunikace v rámci celé skupiny PABK. V první...

Poštová banka

První etapa spolupráce se slovenskou Poštovou bankou (PABK) byla úspěšně ukončena. Celé řešení se týká zajištění a sjednocení přicházející a odcházející komunikace v rámci celé skupiny PABK. V první etapě jsme dodali řešení pro Českou republiku, druhá etapa se bude týkat řešení pro Slovensko.

Spolupráci jsme zahájili na základě vítězství ve výběrovém řízení na dodavatele nového informačního systému. To detailně specifikovalo požadavky PABK, kdy stěžejním úkolem bylo centralizovat, konsolidovat, optimalizovat a automatizovat podnikové činnosti v komunikaci s orgány veřejné moci v rámci celé skupiny na Slovensku i v Česku. To vše za situace, kdy v obou zmiňovaných zemích existují různé podmínky a pravidla pro provoz datových (v ČR) a elektronických (Slovensko) schránek.

„Naše řešení je unikátní tím, že doposud nikdo neřešil tak komplexní požadavek pro celou skupinu na území dvou států s rozdílnou legislativou,“ říká Antonín Drahovzal, ředitel divize Commerce a Slovensko společnosti Software602. „Pokrýváme potřeby jak mateřské PABK na Slovensku, tak i jejích dceřiných společností v obou zemích,“ dodává.

Celé řešení je mimořádné svým rozsahem i tím, že se jedná o certifikovanou službu. V rámci celého projektu bude zajištěno přijímání i odesílání zpráv pomocí datových a elektronických schránek, automatické třídění a distribuce pošty, zabezpečení elektronického úložiště a archivu pro ukládání záznamů a archivních dokumentů z datové schránky. Součástí řešení je také evidence zpráv, jejich řízený a auditovatelný oběh, jejich zpracování, ukládání a skartace i další služby.

Chcete vedieť viac? Kontaktujte nás

a medzitým sa rozlúčte s papierom

Využite kontaktný formulár

Volajte
+420 602 256 304