Odesílání datových zpráv z iPhonu a iPadu

Představujeme formulářovou aplikaci Datovka602 - první aplikaci schopnou vytvořit a odeslat datovou zprávu ze zařízení s operačním systémem iOS. Uživatel, který obdrží notifikaci o zprávě zaslané do...

Představujeme formulářovou aplikaci Datovka602 - první aplikaci schopnou vytvořit a odeslat datovou zprávu ze zařízení s operačním systémem iOS. Uživatel, který obdrží notifikaci o zprávě zaslané do jeho datové schránky, si tak může zprávu ze svého iPhonu vyzvednout a rovnou poslat odpověď (napsanou zprávu, přílohu nebo obojí). Několik minut stačí k vyřízení jednodušší úřední záležitosti, zejména tam, kde není zapotřebí příloh. Formulářovou aplikaci Datovka602 najdete na FormSigner.eu.

Snímek obrazovky aplikace iDatovka

Datovka602 nabízí i další funkce, jako vyhledávání v seznamu datových schránek nebo prohlížení dříve doručených zpráv. Práce s ní vyžaduje aplikaci Software602 Form Signer, která je rovněž k dispozici ke stažení zdarma a která poskytuje další možnosti důležité pro práci s důvěryhodnými elektronickými dokumenty (převod do PDF, připojování elektronického podpisu apod.) Datovka602 je jednou ze dvou aplikací umožňujících přistupovat k datové schránce z iPhonu nebo iPadu. Aplikace iDatovka, která vznikla v CZ.NIC Labs, rovněž umožňuje prohlížet a stahovat zprávy, nemá však funkce pro vytváření zpráv a jejich odesílání. Formulářová aplikace Datovka602 je volně dostupná v rámci portálu FormSigner.eu.

Chcete vedieť viac? Kontaktujte nás

a medzitým sa rozlúčte s papierom

Využite kontaktný formulár

Volajte
+420 602 256 304