Ocenění v rámci Inovace roku 2013

Ocenění předal výkonnému ředitel Janu Petrovi premiér Jiří Rusnok.

Software602 je jedinou počítačovou firmou, která postoupila do finálového kola soutěže Inovace roku 2013. Tuto soutěž již od roku 1996 pořádá Asociace inovačního podnikání a je všeobecně pokládána za nejprestižnější hodnocení technologicko-podnikatelských inovací na českém trhu. Ocenění předal výkonnému ředitel Janu Petrovi premiér Jiří Rusnok.

Účastníci, respektive jimi přihlášené produkty jsou posuzovány na základě čtyř kritérií: technická úroveň, originalita řešení, postavení na trhu či zvýšení efektivity a vliv na životní prostředí. Hodnocení provádí komise o 12 členech, v níž jsou zastoupeni experti z praxe, vysokoškolští učitelé a představitelé odvětvových svazů.

Žádnému dalšímu výrobci software ani jiných počítačových technologií se do finále postoupit nepodařilo. Postoupily tam technologie pro detekci výbušnin, zakládání staveb rodinných domů, závitování trubek nebo třeba surfovací prkno se samostatným pohonem. Kompletní výsledky z tohoto roku naleznete zde.

Společnost Software602 do soutěže přihlásila Software602 FormApps Server – prostředí pro provozování dynamických formulářových aplikací. Pokud je nasazeno společně s dalšími produkty Software602, umožňuje zákazníkům velmi rychle vytvářet vlastní dynamické aplikace pro tablety a smartphony a mobilní rozhraní ke stávajícím informačním systémům.Snímek ocenění Inovace roku 2013

Chcete vedieť viac? Kontaktujte nás

a medzitým sa rozlúčte s papierom

Využite kontaktný formulár

Volajte
+420 602 256 304