Nový nástroj, který ochrání firmy před riziky trestního stíhání

Zveme vás na seminář, jehož účelem je seznámit členy představenstev a kontrolních orgánů se zavedením a realizací řídícího kontrolního systému pro právnické osoby. Trestní odpovědnosti právnických...

Zveme vás na seminář, jehož účelem je seznámit členy představenstev a kontrolních orgánů se zavedením a realizací řídícího kontrolního systému pro právnické osoby. Trestní odpovědnosti právnických osob lze snadno předejít využitím systému Řízené dokumentace. Dozvěďte se o unikátním propojení právního a technologického know-how díky bezplatnému workshopu.

Zveme členy představenstev a kontrolních orgánů firem

Podle zákona o trestní odpovědnosti právnických osob č. 418/2011 Sb., ve znění pozdějších předpisů, má každá právnická osoba učinit vše, co lze po ní spravedlivě požadovat, aby eliminovala riziko trestné činnosti osob, jejichž jednání se jí trestněprávně přičítá (např. jednání zaměstnance, statutárního orgánu či jeho člena). Rizikům, která z toho vyplývají lze snadno předejít zavedením a realizací řídícího kontrolního systému právnické osoby. Více informací můžete najít v tiskové zprávě.

Akce je pořádána ve spolupráci s Advokátní kanceláří doc. JUDr. Tomáše Gřivny, Ph.D. Ta se specializuje na oblast trestního práva a klientům poskytuje i kvalifikovanou právní pomoc ve všech standardních právních oblastech. Na setkání bude přítomen doc. JUDr. Tomáš Gřivna, PhD., Jan Kubice, bývalý ministr vnitra, zakladatel a bývalý ředitel Útvaru PČR pro odhalování organizovaného zločinu a Antonín Drahovzal, ředitel divize Commerce společnosti Software602. Setkání se uskuteční dne 26. listopadu 2014 od 08.30 do 11.30 h v prostorách hotelu Holiday Inn Prague Congress Centre (Na Pankráci 15/1684, Praha 4).

Chcete vedieť viac? Kontaktujte nás

a medzitým sa rozlúčte s papierom

Využite kontaktný formulár

Volajte
+420 602 256 304