Nové sestavení Software602 Form Filler pro OS Windows

Všeobecně rozšířená aplikace pro práci s formuláři - Software602 Form Filler - byla vydána v novém sestavení pro operační systém Microsoft Windows a je k dispozici volně ke stažení.Podrobné informace...

Všeobecně rozšířená aplikace pro práci s formuláři - Software602 Form Filler - byla vydána v novém sestavení pro operační systém Microsoft Windows a je k dispozici volně ke stažení.

Podrobné informace o změnách a opravách v nové verzi naleznete zde. Mezi hlavními novinkami je implementace systému recovery save pro otevření rozpracovaných formulářů při náhlém ukončení aplikace a rozšíření podpory profilu PAdES-BES.

  • Aktuální verzi Software602 Form Filler stahujte zde!

Poznámka:

Pomocí Software602 Form Filler lze vyplňovat formuláře vytvořené v profesionálním nástroji Software602 Form Designer, který také umožňuje snadno formuláře transformovat do podoby webových formulářů, kdy uživatelům stačí jakýkoliv běžný internetový browser. Transformaci umožňuje produkt Software602 Form Signer Web Server. Zároveň jsou k dispozici nativní aplikace pro práci s formuláři (s podporou elektronického podepisování apod.) na mobilních zařízeních s operačními systémy Apple iOS a Google Android a v brzké době bude vydána nativní verze pro nový operační systém Microsoft Windows Phone 8.

Chcete vedieť viac? Kontaktujte nás

a medzitým sa rozlúčte s papierom

Využite kontaktný formulár

Volajte
+420 602 256 304