Nová verze Software602 Form Signer pro iOS

Aplikace pro práci s důvěryhodnými elektronickými dokumenty a formulářovými aplikacemi v prostředí operačního systému iOS byla vydána ve verzi 1.3.3. Hlavními změnami jsou nový vzhled a intuitivnější...

Obrazovka aplikace Software602 Form SignerAplikace pro práci s důvěryhodnými elektronickými dokumenty a formulářovými aplikacemi v prostředí operačního systému iOS byla vydána ve verzi 1.3.3. Hlavními změnami jsou nový vzhled a intuitivnější ovládání vycházející ze zkušeností uživatelů předchozí verze.

Software602 Form Signer je první veřejně dostupnou aplikací umožňující připojit elektronický podpis na iPhonu nebo iPadu. Díky spolupráci s Českou poštou dnes mohou zákazníci v České republice využít Software602 Form Signer pro generování certifikátu a připojování uznávaného elektronického podpisu ve svých mobilních zařízeních s operačním systémem iOS. Další zajímavou funkcí je převádění fotografií pořízených vestavěným aparátem do formátu PDF a připojování časového razítka.

Software602 Form Signer podporuje práci s formulářovými aplikacemi, včetně „30 minutových aplikací“, tedy takových, které dokáže zkušený designér vytvořit za půlhodinu. Takové aplikace slouží k řešení různých podnikových situací (žádost o dovolenou, žádost o nákup, převedení daňového dokladu apod.) a využívají zařízení vestavěných v iPhonech a iPadech (fotoaparát, NFC komunikace, GPS navigace, čtečka kódů apod.). Ukázky formulářových aplikací najdete zde.

Software602 Form Signer je rovněž k dispozici ve verzích pro Android a Windows Phone. Další informace jsou k dispozici na stránce produktu.

Chcete vedieť viac? Kontaktujte nás

a medzitým sa rozlúčte s papierom

Využite kontaktný formulár

Volajte
+420 602 256 304