Nová verze FormApps Designeru potěší nejen senior vývojáře

Náš profesionální nástroj určený pro vytváření a úpravy inteligentních formulářů - FormApps Designer - se dočkal zásadních úprav umožňujících senior form designerům pracovat mnohem...

Náš profesionální nástroj určený pro vytváření a úpravy inteligentních formulářů - FormApps Designer - se dočkal zásadních úprav umožňujících senior form designerům pracovat mnohem pohodlněji a rychleji. Mezi zásadní změny patří možnost hromadného zpracování formulářů, debugger pro krokování JavaScriptu v nové verzi Form Filleru a přepracované vyhledávání. Cílem poslední aktualizace bylo také přinést lepší uživatelský zážitek (UX, User Experience).

Nové vyhledávání

Velkou pozornost jsme věnovali vyhledávání, které nyní umožňuje z jednoho dialogového okna vyhledávání a náhradu textu a přechody na různé typy prvků. Lze nastavit parametry vyhledávání (např. rozlišování malých a velkých písmen). Práci usnadní našeptávače. Velmi užitečná je možnost vyhledat vše s výstupem do panelu s výsledky vyhledávání a nastavitelným filtrem pro vyhledávání.

Nejnovější verzí FormApps Designeru jsme udělali vstřícný krok k profesionalizaci tvorby formulářových aplikací. - Daniel Petržílka, Project Manager produktů Form Filler a FormApps Designer

Nové hromadné zpracování formulářů

Nyní je možné vybrat a hromadně zpracovat skupinu souborů. Lze je zpracovat pomocí transformace formulářů, hromadně je ukládat jako zkušební formuláře, finalizovat a publikovat s možností volby certifikátů nebo je pouze zkontrolovat. Pro přehlednost byla přidána informace o průběhu zpracování včetně detailní informace o výsledku zpracování.

Krokování JavaScriptu ve zcela novém debuggeru

V debuggeru je možno v poslední verzi Form Filleru ladit JScripty. Krokovat lze akce, globální skripty a výpočty. Je možné vkládat a rušit breakpointy, krokovat (step over, step into,…), prohlížet a nastavit proměnné. V dialogu „Nastavení formuláře“ na kartě globální scripty byl přidán náhled JScriptů s možností editovat breakpointy. Dialog „Globální skripty“ byl zpřístupněn v editorech JScriptu.

A mnoho víc

  • Tabulky je možné upravovat z panelu „Nastavení hran“.
  • Přidáno bylo rozdělování sloupců a řádků.
  • Vznikly nové formulářové prvky.
  • Byly rozšířeny možnosti návrhu vícejazyčných formulářů.

Stáhnout FormApps Designer

Chcete vedieť viac? Kontaktujte nás

a medzitým sa rozlúčte s papierom

Využite kontaktný formulár

Volajte
+420 602 256 304