Máme vysokou úroveň

Slovenské Ministerstvo vnitra nám udělilo hodnocení „vysoká úroveň“. Co to znamená? Jistotu všech našich zákazníků na Slovensku, že řešení spisové služby od Software602 splňuje všechny požadavky na...

Slovenské Ministerstvo vnitra nám udělilo hodnocení „vysoká úroveň“. Co to znamená? Jistotu všech našich zákazníků na Slovensku, že řešení spisové služby od Software602 splňuje všechny požadavky na ni kladené slovenskou legislativou. Konkrétně se jedná o shodu s požadavky výnosu Ministerstva vnitra SR č. 525/2011 Z. z. „O štandardoch pre elektronické informační systémy na správu registratúry s urovňou hodnotenia vysoká úroveň“.

„Certifikace naší spisové služby pro Slovensko byla naším dlouhodobým cílem, který se nám podařilo splnit s předstihem. Je to dobrá zpráva nejen pro naše klienty na Slovensku, ale i pro ty v České republice. Řada z nich totiž působí v obou zemích. Díky nově dosažené certifikaci tak klient získá komplexní řešení pro centrálu v jedné zemi i pro pobočky v té druhé. To vše při splnění rozdílných požadavků legislativ obou států,“ říká Antonín Drahovzal, obchodní ředitel pro komerci a Slovensko.

Chcete vedieť viac? Kontaktujte nás

a medzitým sa rozlúčte s papierom

Volajte
+421 918 816 678

Píšte na e-mail
info@602.sk

Alebo využite
kontaktný formulár

Na vašu otázku odpovieme najneskôr do dvoch pracovných dní.