Formuláře ve Viscofanu

Firmy Vsicofan a Gamex CB se rozhodly rozšířit provozně-ekonomický systém SAP o technologii 602XML.

Firmy VISCOFAN CZ s.r.o. a Gamex CB s.r.o., tedy česká součást celosvětové potravinářské skupiny Viscofan, se rozhodly rozšířit stávající instalaci provozně-ekonomického systému SAP o technologii 602XML. Jedná se o již několikátý český podnik, který takový krok učinil.

Inteligentní formuláře budou v první fázi používány pro obsluhu datové schránky, sjednocení elektronické a papírové pošty, konverzi dokumentů a likvidaci faktur. V dalších fázích projektu budou elektronizovány i další procesy, jako schvalování smluv, nákup zboží a služeb a personální agenda (cestovní příkazy, dovolenky).

Do těchto elektronických procesů bude postupně zahrnuto až 200 uživatelů, aniž by to vyžadovalo nákup dalších licencí SAP nebo provádění změn v tomto ERP systému. Právě radikálně nižší náklady a možnost provádět kdykoliv v budoucnu změny vlastními silami byly mezi hlavními důvody, proč se potravinářská firma rozhodla doplnit stávající SAP o produkt Software602.

Viscofan Group je největším světovým výrobcem umělých střívek pro masný průmysl. V České republice zaměstnává 820 lidí. Její součástí je v Českých Budějovicích také distribuční centrum, odkud se výrobky skupiny Viscofan expedují do 110 zemí celého světa.

Chcete vedieť viac? Kontaktujte nás

a medzitým sa rozlúčte s papierom

Využite kontaktný formulár

Volajte
+420 602 256 304