Elektronické dokumenty pod kontrolou - zúčastněte se společného semináře Software602 & T-Systems

Přijďte na seminář Elektronické dokumenty pod kontrolou, který pořádá společnost Software602 ve spolupráci se společností T-Systems. Seminář je věnován on-line elektronickému archivu. Ten zjednoduší...

Přijďte na seminář Elektronické dokumenty pod kontrolou, který pořádá společnost Software602 ve spolupráci se společností T-Systems. Seminář je věnován on-line elektronickému archivu. Ten zjednoduší Vaše firemní procesy a práci s elektronickými dokumenty. Efektivním způsobem vám umožní práci s Vašimi elektronickými dokumenty a archivuje je tak, aby byly kdykoliv a kdekoliv k dispozici.

Je určen zejména těm zájemcům, kteří chtějí odbourat složité a nákladné firemní procesy v papírové podobě, chtějí mít neustále přehled o tom, kde se dokument nachází, kdo jej vyřizuje a v jaké lhůtě, chtějí ukládat elektronické dokumenty po neomezeně dlouhou dobu se zajištěním jejich čitelnosti, neměnnosti a ověřitelnosti a přitom nechtějí investovat do nákladných informačních systémů.

Oficiální pozvánku v PDF dokumentu najdete zde (PDF).

Informace o konání

Datum a čas: 26. 6. 2013, 10:00 - 12:00
Místo: Software602, Hornokrčská 15, Praha 4
Cena: pro registrované účastníky zdarma
Lektor: specializovaný konzultant společnosti Software602 a.s.

Účast je zdarma a setkání je vedeno zkušeným lektorem. Součástí semináře budou i ukázky řešení konkrétních situací v archivaci či workflow s těmi správnými nástroji.

  • Přihlášku na seminář a další informace najdete zde

Chcete vedieť viac? Kontaktujte nás

a medzitým sa rozlúčte s papierom

Využite kontaktný formulár

Volajte
+420 602 256 304