+421 918 816 678

Běh Prahou 11 pro SOS vesničky

Běh se stal oblíbeným sportem našich zaměstnanců, a proto jsme se rozhodli podpořit akci, která kromě běhu přispěla i na dobrou věc – SOS vesničky.

20.09.2016 / Novinky

Akce proběhla v neděli 18. září v Centrálním parku Prahy 11 a Software602 byla jedním z partnerů druhého ročníku „Běh 11 km Prahou 11“. Běhu se účastnilo 220 závodníků, pro návštěvníky byl připraven bohatý doprovodný program. Jeho součástí byl i stánek s naší nafukovací Sofa, která přitahovala pozornost dětí i dospělých. Všichni si mohli vyzkoušet, jak pohodlná naše Sofa je, a ti zvídavější i to, k čemu všemu mohou Sofa využívat.

Hlavní závod odstartoval sportovní komentátor Stanislav Bartůšek přesně v 11.11 h. Naši zaměstnanci reprezentovali firmu ve stylových tričkách se sloganem „Rozběhni to s námi“. Většina zaměstnanců běžela hlavní závod 11 km, šest běžců závodilo ve štafetě.

Výsledky nás mile překvapily především díky skvěle odběhnuté štafetě dvojice Jan Abraham a Tomáš Krupička. Kolegové se umístili na 2. místě s výborným časem 48:54 min. V hlavním závodě byl nejlepší z našich 49. v pořadí kolega Jiří Marušák s výtečným časem 51:10 min. Ze 180 závodníků je to velmi pěkné umístění. Gratulujeme!