Aplikace Software602 Form Signer pro iOS

Majitelé iPhonů a iPadů mohou ve svých zařízeních generovat a ukládat podpisové certifikáty, připojovat podpisy a časová razítka k PDF dokumentům, ověřovat pravost důvěryhodných elektronických...

Software602 Form Signer logoMajitelé iPhonů a iPadů mohou ve svých zařízeních generovat a ukládat podpisové certifikáty, připojovat podpisy a časová razítka k PDF dokumentům, ověřovat pravost důvěryhodných elektronických dokumentů a pracovat s chytrými formuláři. Umožnuje to aplikace Software602 Form Signer pro iOS, která byla právě vydána.

Tato aplikace je ke stažení na Apple Apps Store. Software602 Form Signer pro Android je k dispozici na Google Play. Podrobnější informace o aplikacích a jejich funkcích najdete v produktové sekci webu.

Software602 nabízí kompletní portfolio nástrojů, které uživateli umožní pracovat s elektronickými dokumenty na tom zařízení, které má momentálně k dispozici – počítač, tablet nebo chytrý telefon. Toto portfolio zahrnuje kromě zmíněných aplikací také Form Signer Web Server pro transformaci chytrých formulářů (miniaplikací) do webových (html) formulářů.

Chcete vedieť viac? Kontaktujte nás

a medzitým sa rozlúčte s papierom

Volajte
+421 918 816 678

Píšte na e-mail
info@602.sk

Alebo využite
kontaktný formulár

Na vašu otázku odpovieme najneskôr do dvoch pracovných dní.