FormApps

Kedykoľvek, odkiaľkoľvek, z akejkoľvek platformy a zariadení. Pokročilý nástroj pre vytváranie univerzálne dostupných formulárových rozhraní naprieč všetkými platformami a zariadeniami. Napríklad pre zavádzanie schvaľovacích procesov.

FormApps mení tablety a smartphony v plnohodnotné pracovné nástroje pre schvaľovanie, prácu s dokumentmi, chytrými formulári a podpisovanie

Zařízení

Zařízení

Zařízení

Zařízení

Zařízení

  • Vytvára formulárové aplikácie transformáciou chytrého formulára,
  • obsahuje nástroje pre optimalizáciu formulárových aplikácií pre rôzne zariadenia a veľkosti obrazoviek,
  • integruje online formulárové aplikácie do aplikácií tretích strán, do ľubovoľných informačných systémov či databáz s logikou umiestnenou na serveri,
  • ponúka voľby úrovne zabezpečenia,
  • kombináciou produktov FormApps a FormApps Designer ponúka jednoduchý a rýchly spôsob vytvárania sofistikovaných miniaplikácií s výraznou úsporou času a práce.

Zařízení

Vytvára formulárové aplikácie transformáciou chytrého formulára

Zařízení

Obsahuje nástroje pre optimalizáciu formulárových aplikácií pre rôzne zariadenia a veľkosti obrazoviek

Zařízení

Integruje online formulárové aplikácie do aplikácií tretích strán, do ľubovoľných informačných systémov či databáz s logikou umiestnenou na serveri

Zařízení

Ponúka voľby úrovne zabezpečenia

Zařízení

Kombináciou produktov FormApps a FormApps Designer ponúka jednoduchý a rýchly spôsob vytvárania sofistikovaných miniaplikácií s výraznou úsporou času a práce

Intuitívne riešenie projektov s mnoho tisícmi používateľmi a rôznorodým počítačovým vybavením

Architektúra Software602 prináša riešenie, ktoré umožňuje riadiť aplikácie pre všetkých používateľov z jedného miesta a kde na vykonanie zmeny stačí výmena napríklad len jediného formulára.

Podání a formuláře

Podanie a formuláre

Zjednodušte si prácu elektronickým podaním pomocou formulárov priamo do klientskych portálov. Mesačne odbavíme až 250 000 el. podaní

Digitalizace procesů

Digitalizácia procesov

Prevádzame ľubovoľné firemné procesy naprieč oddeleniami s automatickým schvaľovaním a obehom dokumentov.

Portálová řešení

Portálové riešenia

Poskytujú informácie prehľadne, jednoducho a včas. Obsluhujú podania a zber informácií od občanov alebo obchodných partnerov či zákazníkov.

Zařízení

Integrácia s ostatnými systémami

Pre detailné informácie o možnostiach využitia a integráciu FormApps požiadajte špecialistu na produkt FormApps. Najčastejšie vykonávané sú integrácie na:

  • ERP systémy,
  • CRM systémy,
  • Informačné systémy.

Referencie

Střed_kraj_kotlíci_malý

Středočeský kraj

Žádat o kotlíkové dotace byla ještě před nedávnou dobou noční můra občanů. Stát před budovou úřadu od ranních hodin v jakémkoli počasí se zdálo jako nezbytnost, pokud někdo chtěl získat finanční příspěvek na výměnu starého kotle za nový. Že to jde i jinak, bez zbytečných komplikací a z pohodlí domova, se přesvědčili občané Středočeského kraje.

Znak_P3

Městská část Praha 3

Jak může vypadat opravdový zájem úřadu o mínění a postoje občanů na dění v městské části, ukazuje dobrý příklad Prahy 3. Tam díky pestré škále dotazníků a anket již několik let aktivně sbírají jejich názory. Moderní technologie ale slouží i k jiným věcem, třeba vyúčtování dotací.

Znak_města_Karviná

Město Karviná

Magistrát města Karviná se v posledních letech výrazně mění k lepšímu díky probíhající digitalizaci. Ta přinesla zrychlení a zefektivnění procesů, méně papírování i jednodušší práci pro uživatele. Zavedení formulářových agend přispělo také ke snížení chybovosti, využití vyplňovaných dat v elektronické podobě a jejich lepší dostupnosti.

Znak_města_Broumov

Město Broumov

Moderní digitální město, které vychází vstříc svým občanům i pracovníkům úřadu bez nutnosti zbytečně vyplňovat papírové formuláře a stát u přepážek úřadu. Taková vize stála na začátku rozhodnutí o chystané digitalizaci v Broumově, která se rychle dokázala proměnit v příjemnou realitu.

Viac prípadových štúdií a referencií

Konzultácie a cenová ponuka

Pre viac informácií kontaktujte nášho obchodného zástupcu.

Chcete vedieť viac? Kontaktujte nás

a medzitým sa rozlúčte s papierom

Využite kontaktný formulár

Volajte
+421 220 812 526