+420 222 011 602

Státní správa

Digitalizace státní správy se účastníme od počátku. Máme za sebou velké a úspěšné projekty, které občanům usnadnily a zrychlily přístup ke službám státu. Naše řešení přinášejí pozitivní uživatelský zážitek občanům i pracovníkům úřadu.

ico-konverza-dokumentu.svg

Konverze dokumentů

Díky jednomu řešení od nás budete mít zajištěno vše, co se týká podpisů, pečetí kvalifikovaných časových razítek a ověřování podpisů podle Nařízení eIDAS (včetně zahraničních certifikačních autorit) podle platné legislativy pro všechny vaše systémy. Naše služby vytvářející důvěru vám zajistí tu správnou péči o digitální dokumenty.

Podpisy a konverze vyřešíte službou SecuSign, která je kvalifikovanou službou vytvářející důvěru.
Služba je ověřena na shodu s Nařízením eIDAS.

Zobrazit více

Zobrazit méně

crossroad-podani-formulare.svg

Podání a formuláře

Moderní portály veřejné moci přinášejí mnoho výhod občanům i úřadu a práce s nimi je snadná. Klient na libovolném zařízení vyplňuje jen to, co o něm centrální registry neví. Úřad má jistotu v podobě nezpochybnitelné identifikace klienta podle eIDAS. A obě strany mají díky automatickým kontrolám jistotu správnosti vyplněných dat.

Zobrazit více

Zobrazit méně

crossroad-digitalizace-procesu.svg

Digitalizace procesů

Digitalizace procesů a agend vám přinese zjednodušené a efektivnější postupy napříč vaším úřadem. Digitální procesy vám přinesou dokonalý přehled o stavu vyřizování, zajistí vytváření digitálních prvopisů s využitím elektronického podpisu podle nařízení eIDAS. Listinné procesy můžete snadno nahradit digitálními všude tam, kde je to efektivní.

Zobrazit více

Zobrazit méně

crossroad-podpisy-konverze-1.svg

Elektronické podpisy

Naše řešení splňuje ty nejpřísnější požadavky na moderní spisovou službu. Díky ní získáte jistotu, že veškerá práce s dokumenty v celém jejich životním cyklu včetně práce s certifikáty, elektronickými podpisy i pečetěmi bude probíhat podle požadavků Národního standardu a zejména v souladu s nařízením eIDAS.

Zobrazit více

Zobrazit méně

Případové studie

grc_celni-sprava.jpg

Generální ředitelství cel

„Digitalizace procesů byla nezbytností pro zajištění efektivní činnosti Celní správy. Zabezpečení kompetencí v oblasti správy cel a některých daní je tak nyní mnohem rychlejší a výkonnější.“


Zobrazit více

Reference

generic-logo-01.jpg

Czech POINT

Naše formulářové rozhraní spojuje různé rejstříky a registry české veřejné správy a téměř 7000 pracovišť na městských a místních úřadech, poštách, velvyslanectvích, pobočkách Hospodářské komory ČR a notářstvích.

logo_poslanecka_snemovna_l.jpg

Kancelář Poslanecké sněmovny

Řešení konverze dokumentů.

logo_ministerstvodopravy_240x100.jpg

Ministerstvo dopravy

Zajištění práce s dokumenty formátu PDF.

logo_mpo_240x100.jpg

Ministerstvo průmyslu a obchodu

Řešení elektronických inteligentních formulářů a konverze dokumentů.

Více referencí

Chcete vědět více? Kontaktujte nás

a mezitím se rozlučte s papírem

Volejte
+420 222 011 602

Pište na e-mail
info@602.cz

Nebo využijte
kontaktní formulář

Na váš dotaz odpovíme nejpozději do dvou pracovních dnů.
osobních údajů