SecuSign - vzdálené podepisování a pečetění

Ověřování elektronických podpisů a zajištění jejich dlouhodobé ověřitelnosti dle nařízení eIDAS. Dodávka kvalifikovaných podpisů a pečetí. Kvalifikovaná časová razítka.

Výhody SecuSign pro váš informační systém

Služba SecuSign je komplexní službou pro práci s elektronickými dokumenty ve shodě s Nařízením eIDAS a přináší bezpečí pro všechny organizace, které pracují s autorizovanými elektronickými dokumenty.

Zařízení

Zařízení

Zařízení

Zařízení

Zařízení

  • Integrace SecuSign do organizace prostřednictvím vašeho dodavatele.
  • Všechny vaše systémy mohou být díky SecuSign eIDAS ready.
  • SecuSign s ručením za správnou funkci služeb a odpovědností za případné škody podle zákona.
  • Zajištění dlouhodobé čitelnosti digitálních dokumentů (PDF/A).

Zařízení

Integrace SecuSign do organizace prostřednictvím vašeho dodavatele

Zařízení

Všechny vaše systémy mohou být díky SecuSign eIDAS ready

Zařízení

SecuSign s ručením za správnou funkci služeb a odpovědností za případné škody podle zákona

Zařízení

Zajištění dlouhodobé čitelnosti digitálních dokumentů (PDF/A)

eIDAS Platforma Software602® - služby vytvářející důvěru

SecuSign Služby pečeť

Elektronický podpis

Elektronický podpis s certifikátem od kvalifikované autority uložený na kvalifikovaném prostředku. Pro personální použití je k dispozici podepisovací aplikace Signer. Dodávka kvalifikovaného prostředku (HSM zařízení s kvalifikovanými certifikáty v perimetru klienta - QSCD) pro vzdálený kvalifikovaný elektronický podpis s podporou certifikované aplikace SecuSign.

secusign_seal.png

Elektronická pečeť

Kvalifikovaná elektronická pečeť uložená na HSM prostředku Thales s odpovídající certifikací dle eIDAS. Součástí dodávky je aplikační rozhraní pro správu certifikátu, čerpání služby pečetění i Kvalifikovaný prostředek pro pečeť. Samozřejmostí jsou i kvalifikovaná časová razítka pro zajištění legislativního souladu na platný a ověřitelný dokument.

SecuSign Služby aplikace

Časová razítka

Kvalifikovaná časová razítka platná v rámci celé EU jsou pro vás k dispozici tam, kde je potřebujete bez dalších zbytečných smluv. Samozřejmostí je jich čerpání i jinými aplikacemi či informačními systémy. Přehled o čerpání, možnost vytváření podúčtů pro lepší sledování.

Kvalifikované služby SecuSign vytvářející důvěru

Ověřování podpisů

Kvalifikovaná služba ověřování zajistí pro vaše systémy úplné a správné ověření platnosti podepsaných dokumentů a dat. V souladu s evropskou legislativou a respektováním českého právního prostředí.

Uchovávání podpisů

Elektronické podpisy je třeba udržovat. Vyhněte se výměně celých systémů a stávajících úložišť. Uchovávejte elektronické podpisy v souladu s eIDAS s kvalifikovanou službou SecuSign.

Chcete mít vyřešený eIDAS?
Obraťte se na nás, rádi s vámi probereme vaše potřeby

Kontaktovat obchodníka

Kontaktovat obchodníka

 

Certifikovaní partneři

Službu SecuSign včetně integrace do vašich informačních systémů zajistí váš partner. Nenašli jste svého dodavatele, potřebujete poradit s jeho výběrem nebo se jím chcete stát? Kontaktujte nás.

SecuSign Partneři Asseco CE secusign_partner_assecosolutions.png aplis_red_400.png Bach systems logo-autocont-2014.png NESS secu_sign_partner_geovap aipsafe logo secusign_partner_datron2.png secusign_partner_marbes-1.png secusign_partner_newps.png SecuSign Partneři T-soft logo-vera.png

Rozhraní a aplikace pro SecuSign

SDK ikona

Integrační rozhraní

Auditované rozhraní služeb SecuSign se zajištěním zpracování dokumentů v perimetru zákazníka. Napojení ostatních systému prostřednictvím webových služeb s nastavitelnou autentizací.

Webová aplikace ikona

Webová aplikace

Okamžité a rychlé řešení například pro ověření autenticity a platnosti elektronicky podepsaného dokumentu. Dostupné z libovolného prohlížeče.

ico-signer.png

Uživatelská aplikace Signer

Uživatelská aplikace pro elektronický podpis s časovým razítkem, lientská komponenta pro podpis / anonymizaci PDF volatelná z webových aplikací IS, napojená na serverovou aplikaci SecuSign.

Certifikace

Status kvalifikované služby je podmíněn získáním potřebných rozhodnutí a prohlášení o shodě. Služba SecuSign má certifikací mnohem víc. Díky tomu nabízí veškeré potřebné služby pro bezpečnou práci s elektronickými dokumenty v souladu s legislativou.

mvcr.jpg
Rozhodnutí MVČR

Software602 je držitelem statusu kvalifikovaného poskytovatele služeb vytvářejících důvěru. Status kvalifikované služby vytvářející důvěru byl udělen službám SecuSign Validation a SecuSign Preservation.

secusign-partneri-05.png
Prohlášení o shodě

Služby ověřování kvalifikovaného elektronického podpisu/pečeti a uchovávání kvalifikovaného elektronického podpisu/pečeti byly ověřeny na shodu pověřeným posuzovatelem shody.

secusign-partneri-07.png
Certifikace ETSI

Software602 je dlouhodobý člen ETSI a jako jediný v České republice úspěšně absolvoval všechny ETSI Plugtests™ na formáty podpisů PAdES, CAdES, XAdES, ASiC a e-Signature validation.

secusign-partneri-06.png
Certifikace Boxtrap

Signer a Signer Bluetooth Token byly posouzeny a shledány jako bezpečný prostředek pro vytváření zaručeného elektronického podpisu. S přihlédnutím ke standardům Common criteria a Protection profiles.

secusign-partneri-08.png
Certifikace Tayllorcox

Signer a Signer Bluetooth Token byly posouzeny a shledány jako bezpečný prostředek pro vytváření zaručeného elektronického podpisu ve shodě s Nařízením (EU) č. 910/2014.

Potřebujete více informací?

Využijte kontaktní formulář

Volejte
+420 222 133 222