SecuSign – digitální důvěra kvalifikovaně

Právní zabezpečení obsahu dokumentových úložišť. Komplexní systém integračních služeb pro implementaci Nařízení eIDAS do všech informačních systémů vaší organizace certifikovanými partnery.

Výhody SecuSign pro váš informační systém

Služba SecuSign je komplexní službou pro práci s elektronickými dokumenty ve shodě s Nařízením eIDAS a přináší bezpečí pro všechny organizace, které pracují s autorizovanými elektronickými dokumenty.

Zařízení

Zařízení

Zařízení

Zařízení

Zařízení

  • Integrace SecuSign do organizace prostřednictvím vašeho dodavatele,
  • všechny vaše systémy mohou být díky SecuSign eIDAS ready,
  • SecuSign s ručením za správnou funkci služeb a odpovědností za případné škody podle zákona,
  • zajištění dlouhodobé čitelnosti digitálních dokumentů (PDF/A).

PROČ JE DOBRÉ MÍT KVALIFIKOVANOU SLUŽBU

Zařízení

Integrace SecuSign do organizace prostřednictvím vašeho dodavatele

Zařízení

Všechny vaše systémy mohou být díky SecuSign eIDAS ready

Zařízení

SecuSign s ručením za správnou funkci služeb a odpovědností za případné škody podle zákona

Zařízení

Zajištění dlouhodobé čitelnosti digitálních dokumentů (PDF/A)

Kvalifikované služby SecuSign vytvářející důvěru

new-secusign-sluby-big-01.png

Ověřování podpisů

Kvalifikovaná služba ověřování zajistí pro vaše systémy úplné a správné ověření platnosti podepsaných dokumentů a dat. V souladu s evropskou legislativou a respektováním českého právního prostředí.

new-secusign-sluby-big-02.png

Uchovávání podpisů

Elektronické podpisy je třeba udržovat. Vyhněte se výměně celých systémů a stávajících úložišť. Uchovávejte elektronické podpisy v souladu s eIDAS s kvalifikovanou službou SecuSign.

Další služby SecuSign vytvářející důvěru

Pečetění s razítkem podle eIDAS

Služby SecuSign umožní správně vytvářet elektronické dokumenty (pečeť, podpis, razítko), zejména při výstupu z organizace.
Certifikát pečeti je bezpečně umístěn v úložišti Key Vault v prostředí Azure.

Vždy čitelné PDF/A dokumenty

Součástí služeb je i zajištění dlouhodobé čitelnosti PDF dokumentů konverzí do PDF/A podle všech specifikací. Centrální konverzní server poskytuje i autorizovanou konverzi z moci úřední s autentizací přes JIP/KAAS.

Rozhraní a aplikace

Celý ekosystém rozhraní je nastaven tak, že služby je možné čerpat přímo z libovolných informačních systémů. Díky auditovanému integračnímu SDK dokumenty neopouštějí
perimetr klienta.

Certifikovaní partneři

Službu SecuSign včetně integrace do vašich informačních systémů zajistí váš partner. Nenašli jste svého dodavatele, potřebujete poradit s jeho výběrem nebo se jím chcete stát? Kontaktujte nás.

SecuSign Partneři Asseco CE secusign_partner_assecosolutions.png aplis_red_400.png Bach systems logo-autocont-2014.png NESS secu_sign_partner_geovap aipsafe logo secusign_partner_datron2.png secusign_partner_marbes-1.png secusign_partner_newps.png SecuSign Partneři T-soft logo-vera.png

Jak získat SecuSign

Stačí se rozhodnout pro kterýkoli ze 3 tarifů kvalifikovaných služeb a 2 doplňkových. Máme nabídku pro všechny, kteří potřebují pracovat s dokumenty v souladu s nařízením eIDAS a chtějí mít vše pod kontrolou.

TSA Cartridge

Pro tarif SecuStamp

2 500 TSA Cartridge 3 000 Kč
10 000 TSA Cartridge 10 000 Kč
100 000 TSA Cartridge 80 000 Kč

Rozhraní a aplikace pro SecuSign

SDK ikona

Integrační rozhraní

Auditované rozhraní služeb SecuSign se zajištěním zpracování dokumentů v perimetru zákazníka. Konverzní server poskytuje zejména konverzi do formátu PDF/A s garancí dlouhodobé čitelnosti.

Webové služby ikona

Webové služby

Základní rozhraní pro integraci s aplikacemi a informačními systémy. Díky tomuto rozhraní je zajištěna efektivní integrace přímo do stávajících systémů.

Webová aplikace ikona

Webová aplikace

Okamžité a rychlé řešení pro ověření autenticity a platnosti elektronicky podepsaného dokumentu. Výsledek ověření je opatřen pečetí poskytovatele.

Certifikace

Status kvalifikované služby je podmíněn získáním potřebných rozhodnutí a prohlášení o shodě. Služba SecuSign má certifikací mnohem víc. Díky tomu nabízí veškeré potřebné služby pro bezpečnou práci s elektronickými dokumenty v souladu s legislativou.

mvcr.jpg
Rozhodnutí MVČR

Software602 je držitelem statusu kvalifikovaného poskytovatele služeb vytvářejících důvěru. Status kvalifikované služby vytvářející důvěru byl udělen službám SecuSign Validation a SecuSign Preservation.

secusign-partneri-05.png
Prohlášení o shodě

Služby ověřování kvalifikovaného elektronického podpisu/pečeti a uchovávání kvalifikovaného elektronického podpisu/pečeti byly ověřeny na shodu pověřeným posuzovatelem shody.

secusign-partneri-07.png
Certifikace ETSI

Software602 je dlouhodobý člen ETSI a jako jediný v České republice úspěšně absolvoval všechny ETSI Plugtests™ na formáty podpisů PAdES, CAdES, XAdES, ASiC a e-Signature validation.

secusign-partneri-06.png
Certifikace Boxtrap

Signer a Signer Bluetooth Token byly posouzeny a shledány jako bezpečný prostředek pro vytváření zaručeného elektronického podpisu. S přihlédnutím ke standardům Common criteria a Protection profiles.

secusign-partneri-08.png
Certifikace Tayllorcox

Signer a Signer Bluetooth Token byly posouzeny a shledány jako bezpečný prostředek pro vytváření zaručeného elektronického podpisu ve shodě s Nařízením (EU) č. 910/2014.

Ondřej Málek

Váš kontakt pro kvalifikované služby SecuSign

Viktor Švec +420 604 299 489 svec@602.cz