Raiffeisen Stavební Spořitelna

Převést několik desítek milionů dokumentů potřebovala během krátkého období čtyř měsíců Raiffeisen Stavební Spořitelna. Kvalitní provedení řešení od společnosti Software602 klienta přesvědčilo natolik, že si následně objednal komplexní systém pro správu podnikového obsahu ECM a uzavřel smlouvu o dlouhodobé spolupráci.

Výchozí stav

Základním požadavkem bylo nahradit zastaralý systém pro archivaci a správu dokumentů ARCIS komplexním systémem pro správu podnikového obsahu ECM (Enterprise Content Management). Nejvyšší prioritou klienta bylo v danou chvíli vyřešit dlouhodobé ukládání elektronických dokumentů.

Dodané řešení splnilo naše očekávání a s odstupem času lze konstatovat, že uživatelé jsou s dodaným řešením spokojeni. V dodaném řešení jsou silné integrace na ostatní bankovní systémy a vzájemné vazby v rámci produktů S602 (spisová služba, DMS, DDA, procesy, skartace, GDPR, ….)  Systém nám výrazně usnadňuje denní práci v oblasti evidence dokumentů. Zejména jednoduchost integrace produktů MS Office pro ukládání dokumentů je výrazné usnadnění rutinních činností.

Rudolf Pavlíček

Raiffeisen Stavební Spořitelna a.s., projektový manažer

Výstup

RSTS očekávala dodávku důvěryhodného / prostého digitálního úložiště elektronických dokumentů, jejich evidenci v rámci spisové služby, indexaci a popis dokumentů, jednoduché i složitější stavová workflow pro zpracování dokumentů, tj. nastavení řízení, sledování a vyhodnocování procesu zpracování dokumentů. Dále pak vazby na ostatní aplikace používané v RSTS a možnost jejich zobrazování na základě požadavků uživatele s ověřením oprávněnosti přístupu k danému dokumentu. Celý systém zajišťuje 270 uživatelských licencí na veškeré dodané moduly

Přiložené soubory

  • RSTS (PDF, 157 kB)

Potřebujete více informací?

Využijte kontaktní formulář

Volejte
+420 222 133 222