FormApps - formuláře s workflow

Formulářové aplikace určené pro váš web, portály, sběr dat a interní procesy s možností schvalování dokumentů. Plnohodnotná paperless komunikace s veřejností i klienty. Online získaná data budete mít v požadované podobě a pod kontrolou. FormApps usnadní práci vašim uživatelům prostřednictvím aplikací pro firemní procesy a agendy úřadu. To vše bez papíru!

+420 222 133 130 Kontaktujte nás

Hlavní výhody aplikační platformy FormApps

FormApps vizuální návrhář připraví chytrou formulářovou aplikaci, ať už v podobě HR procesu nebo formuláře pro váš web. Automatické doplnění známých údajů, kontroly požadovaných položek a dat je samozřejmostí. Díky grafickému editoru workflow nezávisle nastavíte logiku celého procesu bez programování.

Pohodlí – přístupné kdykoliv a kdekoliv

Flexibilita – dostupné na notebooku i mobilu

Inovace – chytré formuláře a procesy s workflow

Co Vám platforma FormApps může vyřešit?

Aplikační platforma FormApps vám zajistí snadný přechod na paperless řešení, ať už se jedná o příjem dat a informací prostřednictvím chytrých formulářů nebo zajistí potřeby vašich interních procesů formuláři s workflow. To vše doplněno o návaznost na události z vašich emailů, datových zpráv, webů a stávajících informačních systémů.

fa_formulare.png

Formuláře

Vlastní formuláře nebo dotazníky dokážete navrhovat bez znalosti programování díky Low-Code Development Platformě v podobě dostupné i pro mobilní zařízení.

fa_workflow.png

Workflow

I složité pracovní postupy se díky vizualizaci v návrháři workflow podaří nastavit daleko rychleji. Vše online a v reálném čase s možností změny dle potřeby procesu.

fa_firemni-procesy.png

Firemní procesy a úřední agendy

Aplikace pro digitalizaci HR procesů, faktur, smluv, interních směrnic, evidencí až po žádanky a oběh dokumentů včetně OCR. Online a bez papíru!

fa_manazerske-prehledy.png

Manažerské přehledy

Mějte vždy přehled o reálném stavu řešení vašich požadavků včetně evidence již uzavřených procesů a agend s možností zpětné kontroly.

fa_nastaveni-opravneni-a-roli-uzivatelu.png

Nastavení oprávnění a rolí uživatelů

Zpřístupněte dokumenty a data uživatelům jednoduše s rozlišením jejich práv a zajistěte jejich zastupitelnost v procesech i v době jejich nepřítomnosti.

FA_sprava datove schranky_1

Správa datové schránky

Jednoduchá správa vaší firemní datové schránky s výhodou možnosti navázání na procesy formulářů s workflow.

Aplikační platforma je plně responzivní

Windows OSX iOS Android

Chci se dozvědět více...

Kontaktujte nás

Vlastnosti a specifikace

Detailní technické informace zobrazíte po kliknutí na tlačítko níže.

Zobrazit vlastnosti a specifikace

Cloud vs. On Premises

Řešení je dostupné v podobě služby provozované v cloudovém prostředí bez nutných investic do infrastruktury, nebo s možností využití vašeho stávajícího HW prostředí.

Microsoft Azure

Bezpečnost na prvním místě. Administrace, správa a provoz je zajištěn v cloud MS Azure.

Low-Code Development Platform

Dostupné nástroje v podobě návrháře formulářových aplikací a grafického editoru vám umožní přechod na Paperless nezávisle a bez znalosti programování.

Integrace

Prostřednictvím SOAP/API využijete přednosti FormApps platformy ve vazbě na vaše již stávající systémy, jejichž data můžete podle potřeby využít.

Možnosti rozšíření

Volitelná možnost rozšíření o kvalifikované služby zajišťující vzdálené el. podepisování, pečetění, časová razítka, ověřování dokumentů, podpisů a dlouhodobé uchovávání dle nařízení eIDAS zajišťující vše potřebné pro správu a archivaci el. dokumentů.

Reference a případové studie

ČSSZ

126 formulářových agend jako ucelená nabídka elektronizovaných služeb ústřední státní instituce v režimu 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Pro využití veškerých výhod je potřeba jen připojení k internetu a datová schránka, kterou lze zdarma zřídit na jakékoli pobočce Czech POINTU. Poté již žádná cesta na úřad není třeba.

rohlik.cz

Elektronické schvalování nákupů a dovolenek. Tato rychle rostoucí firma má dokonalý přehled o nákupních požadavcích a dovolenkách při jednoduché obsluze.

Celní portál

Řešení digitalizace vnitřních procesů GŘC a řešení elektronických inteligentních formulářů.Digitalizace procesů byla nezbytností pro zajištění efektivní činnosti Celní správy. Zabezpečení kompetencí v oblasti správy cel a některých daní je tak nyní mnohem rychlejší a výkonnější.

Chcete vědět více? Kontaktujte nás

a mezitím se rozlučte s papírem

Využijte kontaktní formulář

Volejte
+420 222 133 130

Certifikace a legislativa

Naši zaměstnanci patří ke špičkovým odborníkům. Jejich znalosti a dovednosti udržujeme na vysoké úrovni pravidelným školením a testováním.

ITIL

Klíčoví projektoví manažeři a techničtí specialisté firmy Software602 jsou certifikováni podle metodiky ITIL (Information Technology Infrastructure Library). Jedná se o soubor návodů a postupů pro poskytování IT služeb. Celý text Ty mají zajistit, že budou realizovány jen takové činnosti, které zadavateli přinášejí přidanou hodnotu a že tyto činnosti budou pečlivě monitorovány a řízeny.

Prince2

Někteří konzultanti společnosti Software602 byli certifikováni podle mezinárodní metodiky řízení projektů Prince2. Tato metodika byla původně vyvinuta pro britskou vládu, ale později ji převzaly další evropské vlády, mezinárodní organizace Celý text

jako NATO a EU a stovky  komerčních organizací. Od srovnatelné metodiky, kterou je americká PMI, se liší svou komplexností. Pokrývá totiž celý životní cyklus projektu od rozhodování, zda projekt realizovat až po vyhodnocení výsledků s časovým odstupem. Metodika Prince2 dává jistotu, že nic nebylo opomenuto a že všechny oblasti projektu jsou pod kontrolou. Metodika je pravidelně doplňována o aktuální zkušenosti z řízení IT projektů, zatím poslední verze byla vydána v roce 2009.

ISO 9001:2015

ISO 9001:2015 je systém managementu kvality oganizace. 22.2.2016 jsme byli prověřeni a získali tak tento certifikát pro následující oblasti: Analýzy; Návrh řešení; Vývoj; Implementace; Servis a podpora ICT technologií a SW systémů a řešení.

ISO/IEC 20000-1

ISO/IEC 20000-1 je mezinárodní norma řízení kvality služeb v oblasti informačních technologií. V rámci certifikačního procesu auditor (v případě společnosti Software602 se jednalo o globální auditorkou firmu Tayllor & Cox) prověřuje, zda Celý text

je dodavatel IT služeb zaměřen na potřeby zákazníka, zda tomu odpovídají procesy, zda jsou tyto procesy reálně dodržovány a zda dodavatel pracuje na neustálém zlepšování.

ISO:/IEC 27001:2013

ISO:/IEC 27001:2013 je norma zaměřená na řízení bezpečnosti informací. Dává jistotu, že si certifikovaná společnost uvědomuje, jak jsou informace cenné, podniká potřebné kroky (technické, organizační i personální) k jejich ochraně, že tyto kroky mají povahu uceleného systému a jsou vtěleny ve směrnicích, které se reálně dodržují