Zlínský kraj s našimi formuláři

O poskytnutí dotace v rámci Programu výměny zdrojů tepla v domácnostech Zlínského kraje, tzv. kotlíkových dotací, budou občané žádat prostřednictvím elektronického formuláře od společnosti Software602.

Předmětem podpory je výměna stávajícího kotle na pevná paliva s ručním přikládáním za nový kotel na pevná paliva – výhradně biomasa nebo za tepelné čerpadlo. Žádosti se začnou sbírat 19. dubna 2017 od 8:00.

Zlínský kraj očekává velký zájem občanů, a proto jim chce podání žádosti co nejvíce ulehčit a vytvořit transparentní podmínky pro podání. Veškeré žádosti proto občané budou vyplňovat a odesílat výhradně elektronicky. To má celou řadu výhod – občané nebudou muset trávit čas na úřadě ve frontách, budou mít jistotu správně vyplněného formuláře (před odesláním probíhají kontrolní součty ve formuláři) a žádost budou moci poslat odkudkoli – k podání jim bude stačit počítač připojený k internetu. Po odeslání žádosti obdrží každý žadatel potvrzení o odeslání a přijetí žádosti. Další výhodou je možnost si formulář v klidu vyplnit s libovolným předstihem a v čase, kdy je zahájen sběr žádostí, formulář jen odeslat.

Elektronické podání má výhody i pro pracovníky úřadu – na úřadě se netvoří zbytečné fronty, online formuláře jsou vyplněny správně a data z formulářů se nemusejí nikam přepisovat jako v případě papírových podání.

 

Potřebujete více informací?

Využijte kontaktní formulář

Volejte
+420 222 133 222