Získali jsme zakázku pro Raiffeisen stavební spořitelnu

Naše společnost se ucházela o vítězství ve výběrovém řízení na dodání a implementaci systému ECM vypsaného Raiffeisen stavební spořitelnou v průběhu minulého roku, a podařilo se nám uspět. Základem...

logo Raiffeisen stavební spořitelnaNaše společnost se ucházela o vítězství ve výběrovém řízení na dodání a implementaci systému ECM vypsaného Raiffeisen stavební spořitelnou v průběhu minulého roku, a podařilo se nám uspět. Základem nabídky Software602 bylo kromě technologií z našeho produktového portfolia i naplnění veškerých potřeb, které společnost Raiffeisen stavební spořitelna deklarovala v poptávkovém řízení.

Jedná se primárně o řešení v těchto oblastech

  • Důvěryhodné digitální úložiště elektronických dokumentů (nahrazení stávajícího archivu).
  • Realizace elektronické spisové služby ve specifických podmínkách spořitelny.
  • Řízení, sledování a vyhodnocování procesu zpracování elektronických dokumentů.
  • Napojení elektronických vstupů a výstupů (datové schránky, e-mail, ePodatelna, call centrum…).
  • Integrace se stávajícími systémy spořitelny.

Na základě jednání projektových týmů na obou stranách byl určen a načasován optimalizovaný směr realizace projektu, který začal v Q4/2014 a v současné době pokračuje dalšími plánovanými fázemi.

Jsme velmi potěšeni skutečností, že jsme se svými řešením v Raiffeisen stavební spořitelně uspěli a že jsme se stali důvěryhodným partnerem a dodavatelem tohoto finančního ústavu.

O Raiffeisen stavební spořitelně

Společnost Raiffeisen stavební spořitelna a.s. je na trhu v České republice již od roku 1993 a stala se tak první společností v tomto segmentu. Od roku 1998 je součástí silné finanční skupiny Raiffeisen, která působí ve 37 zemích světa. Provozuje širokou síť poradenských míst na území celé České republiky a je spolehlivým partnerem pro řešení nejen bytových potřeb. Mezi produkty stavebního spoření nabízí také výhodné úvěry na bydlení. Její finanční poradci klientům poskytují komplexní finanční poradenství v otázkách bydlení, zajištění života, majetku, rodiny i zabezpečení na stáří.

Potřebujete více informací?

Využijte kontaktní formulář

Volejte
+420 222 133 222