Záznamy ze setkání uživatelů Commerce Software602

Prezentace z jarního setkání uživatelů Software602 jsou nyní k dispozici i v podobě obrazového záznamu. Návštěvníci webu Software602 tak mohou shlédnout vystoupení Antonína Drahovzala (Software602),...

Prezentace z jarního setkání uživatelů Software602 jsou nyní k dispozici i v podobě obrazového záznamu. Návštěvníci webu Software602 tak mohou shlédnout vystoupení Antonína Drahovzala (Software602), Sylvy Gapkové (Oroffi) a Cyrila Tůmy (Equa bank).

Záznamy prezentací k dispozici pod odkazy níže

Obchodní ředitel pro komerci Antonín Drahovzal se zabývá produktovými novinkami v portfoliu Software602. Nejprve shrnuje hlavní komponenty, které Software602 využívá při budování řešení pro své zákazníky v komerčním sektoru, poté probere jednotlivé produkty a objasní nové funkce a rysy každého z nich. V další části prezentace hovoří o připravovaných změnách a předvede možná pokrytí konkrétních procesů: zpracování zakázek, evidenci smluv, evidenci docházky, evidenci majetku, zpracování došlých faktur a dlouhodobou archivace datových zpráv.

  • Záznam z jeho vystoupení najdete zde.

Jednatelka společnosti Oroffi Sylva Gapková ve svém vystoupení ukazuje, jak je možné využít technologie Software602 k přípravě a poskytování inovativních služeb. Oroffi je účetní firma s kanceláří v Táboře a obsluhuje většinou pražské zákazníky. Protože předávání papírových podkladů (zejména příchozích faktur) se ukazovalo jako příliš pracné a náchylné k chybám i ke sporům, bylo nasazeno elektronické řešení. Zákazník v Praze nyní pošle fakturu (nebo její sken s elektronickým podpisem a časovým razítkem) do Tábora, tam je provedena kontrola správnosti a účetní nastaví workflow. Bez toho, že by jezdil do Prahy, může nyní řídit schvalovací oběh a zajistit, že faktura bude proplacena včas.

  • Záznam vystoupení paní Gapkové najdete zde.

Controlling&Budgetting manager Equa bank Cyril Tůma se věnoval projektu vybudování komplexního interního schvalovacího prostředí pro 400 zaměstnanců české pobočky. V tomto prostředí vybudovaném pomocí produktů Software602 jsou nyní schvalovány veškeré požadavky objednávky a příchozí faktury. Cyril Tůma popisuje přípravu projektu, jeho cíle, výběr dodavatele, implementaci i získané zkušenosti.

  • Záznam vystoupení pana Tůmy je k dispozici zde.

Podrobnější článek o jarním setkání uživatelů Software602 si můžete přečíst zde.

Potřebujete více informací?

Využijte kontaktní formulář

Volejte
+420 222 133 222