Vydán Software602 Form Signer pro Windows 8/RT

Uvolnili jsme Software602 Form Signer pro operační systémy Windows 8 a Windows RT. Splnili jsme tak slib o pokrytí všech operačních systémů významněji zastoupených na trhu.Formulářové aplikace a...

24.6.2013 / Novinky

logo Software602 Form SignerUvolnili jsme Software602 Form Signer pro operační systémy Windows 8 a Windows RT. Splnili jsme tak slib o pokrytí všech operačních systémů významněji zastoupených na trhu.

Formulářové aplikace a formulářová rozhraní nyní mohou snadno podpořit zavádění konceptu BYOD v organizacích. Uživatelé k nim mohou přistupovat z jakéhokoliv zařízení a platformy, aniž by to od administrátorů vyžadovalo dodatečné úpravy.

Software602 Form Signer umožňuje:

  • pracovat s formulářovými aplikacemi,
  • podepisovat PDF dokumenty zaručeným elektronickým podpisem a opatřovat je kvalifikovaným časovým razítkem pomocí služby Secustamp,
  • velmi jednoduše generovat certifikáty kvalifikované certifikační autority PostSignum.

Organizace si mohou potřebné formulářové aplikace samy vytvářet v připraveném vývojovém (bez nutnosti programovat) prostředí Software602 Form Designer a mohou je provozovat pomocí Software602 FormApps Server. Tímto způsobem mohou také stavět BYOD rozhraní ke stávajícím informačním systémům.

Vytváření formulářových aplikací je natolik snadné, že zkušený designér zvládne vyhotovit jednodušší aplikaci (například dovolenka, protokol o převzetí, schválení nákupu) do půl hodiny.

Nyní můžete mít formulářovou aplikaci na Window 8, Android, iOS i PC za 30 minut. Přijďte se podívat!

Více informací? Spojte se s námi.

Pište na
info@602.cz

Nebo využijte
kontaktní formulář

Na váš dotaz odpovíme nejpozději do dvou pracovních dnů.