Vkládejte poznámky do PDF dokumentů a ulehčete si pravidelnou anonymizaci dat

Do aktualizované verze aplikace Signer jsme přidali funkce, které vám nejen zpříjemní editaci PDF dokumentů, ale i usnadní práci.

Vkládejte poznámky do PDF dokumentů

Odeslali jste smlouvu a chcete, aby k ní druhá strana přidala poznámku? Není problém. S aplikací Signer máte nyní možnost vytvářet textové poznámky přímo uvnitř PDF dokumentu. Tato funkce je také vhodná na anotaci či dovysvětleni jakéhokoliv bloku či textu.

Vytvářejte anonymizační masky a šetřete svůj čas

Anonymizujete zpravidla ta samá data v podobných dokumentech? Využijte anonymizační masku aplikace Signer a ušetřete si tak práci. Pokud provádíte anonymizaci stejných dat na více firemních smlouvách, tedy například, jestliže anonymizujete vždy rodné číslo vpravo pod podpisem, stačí si oblasti uložit do masky a příště jí jen vybrat. Již nemusíte vybírat ta samá data a oblasti. Aplikace Signer to udělá za vás.

Přidána možnost zadání vlastního důvodu podpisu

Důvodů k podpisu PDF dokumentů můžete mít mnoho: potvrzení správnosti informací uvnitř dokumentu; nebo chcete u podpisu potvrdit, že jste autorem výše uvedeného textu. Můžete také chtít uvést svůj vlastní důvod, který bude digitálně propojený s podpisem - a to vám dnes umožní nová verze aplikace Signer.

Máte už aplikaci Signer? Pokud ne, můžete ji snadno získat na Signer

Potřebujete více informací?

Využijte kontaktní formulář

Volejte
+420 222 133 222