Uživatelská konference Software602 proběhla 12. listopadu v Brně

Novinky v rámci produktového portfolia společnosti Software602 byly představeny na uživatelské konferenci, která se tentokrát konala v Brně, 12. listopadu 2013 v Holiday Inn. V první části byly...

Novinky v rámci produktového portfolia společnosti Software602 byly představeny na uživatelské konferenci, která se tentokrát konala v Brně, 12. listopadu 2013 v Holiday Inn. V první části byly uvedeny trendy a na ně navazující nové funkce nástrojů a produktů pro vytváření a provoz formulářových aplikací, dlouhodobou archivaci a správu elektronických dokumentů. V druhé části byla popsána konkrétní řešení úspěšně pokrývající procesy a správu dokumentů v různě rozsáhlých organizacích a firmách.

Po krátkém úvodu vystoupil člen představenstva Pavel Nemrava s krátkým představením probíhajících a zejména nadcházejících trendů ve využití mobilních zařízení, s tím spojeným stále se zvyšujícím počtem zařízení připojených k internetu a rozvojem konceptu BYOD. Po něm byly představeny nové funkce technologických nástrojů i produktů Software602 obchodním ředitelem pro komerci - Antonínem Drahovzalem. Dále byly uvedeny nové možnosti v uživatelské a technické podpoře u dodávaných řešení ředitelem projektové kanceláře Ondřejem Jeníkem.

Druhá část patřila podrobnějšímu představení konkrétních projektů, jejichž základními stavebními kameny jsou produkty Software602. Jako první prezentovali Václav Molík a Josef Jelínek z GTS projekt Centrální databáze smluv v potravinářském řetězci. Produkty Software602 běžící na infrastruktuře GTS dále popsal Václav Molík, a jako poslední vystoupil pan Jiří Jarema z Magistrátu města Karviná, který pohovořil o formulářových aplikacích v rámci prezentace Využití inteligentních formulářů na Magistrátu města Karviné.

Příjemné sektání zakončila neformální diskuse účastníků a rozprava nad jejich podněty, které byly podány v průběhu konference prostřednictvím dotazníkové formulářové aplikace a vlastních mobilních zařízení všech návštěvníků konference.

Potřebujete více informací?

Využijte kontaktní formulář

Volejte
+420 222 133 222