Transformace procesů založená na nových technologiích jako konzultační příležitost

Konec krize je na dohled. Náskok v novém prostředí získají ty firmy, které dokážou dělat věci jinak než konkurence. Standardní ERP systémy ovšem neumožňují, aby se firmy svými procesy odlišily....

Konec krize je na dohled. Náskok v novém prostředí získají ty firmy, které dokážou dělat věci jinak než konkurence. Standardní ERP systémy ovšem neumožňují, aby se firmy svými procesy odlišily. Nástup chytrých mobilních zařízení nabízí zcela nový přístup k procesům. Firmy však potřebují podporu dobře informovaných konzultantů, aby toho dokázaly využít. Taková byla základní východiska workshopu pro manažerské konzultanty, který proběhl 19. listopadu ve společnosti Software602.

Výkonný ředitel Software602 Jan Petr, který akci vedl, shrnul, co se změnilo a jaký to má dopad na procesy ve firmách. Hovořil o možnostech chytrých mobilních zařízení, BYOD, mobilních procesech, multikanálových procesech a předvedl řadu praktických možností, jak je možné s procesy nově pracovat.

Část workshopu byla věnována koncepci DPI (Dynamic Process Improvement), která reaguje na tradiční koncepci procesů „zamčených“ v ERP a dává prostor pro postupné dolaďování procesů, případně velmi rychlé procesní změny.

Více informací o workshopu v článku na portálu Bezpapiru.cz

Potřebujete více informací?

Využijte kontaktní formulář

Volejte
+420 222 133 222