Spustili jsme službu pro „instantní procesy“

Nejjednodušší, nejrychlejší a nejúspornější způsob pokrytí administrativních a schvalovacích procesů na českém trhu nabízí služba FormApps Cloud, jejíž poskytování jsme zahájili v posledních dnech....

Nejjednodušší, nejrychlejší a nejúspornější způsob pokrytí administrativních a schvalovacích procesů na českém trhu nabízí služba FormApps Cloud, jejíž poskytování jsme zahájili v posledních dnech. Zákazník nemusí nic kupovat ani instalovat. Stačí vybrat proces a nejpozději za 24 hodin jej mohou uživatelé organizace začít používat. Pouze v případě požadavků na rozsáhlé přizpůsobení organizaci může náběh trvat déle.

V současné době jsou k dispozici následující procesy:

  • schvalování příchozích faktur,
  • schvalování služebních cest,
  • schvalování smluv (podpisová kniha),
  • schvalování žádostí o dovolenou,
  • schvalování nákupů,
  • výkazy práce a docházka.

Díky službě FormAppsCloud od Software602 se mohou uživatelé do procesů plně zapojit z jakéhokoliv zařízení. Firma platí pouze měsíční paušál v řádu jednotek tisíc korun. To zahrnuje i plnou podporu včetně základního přizpůsobení (přidání firemního loga, určité úpravy procesních formulářů apod.) a přístupu k administraci, kde je možné nastavit schvalovací cesty, přidělit uživatelům role, vydávat podpisové certifikáty atd.

Pokud chcete službu FormAppsCloud vyzkoušet, můžete využit bezplatnou verzi pro 5 uživatelů po registraci na portálu FormApps.eu.

Přejděte na FormApps Cloud a začněte s instantními procesy na míru ihned

Potřebujete více informací?

Využijte kontaktní formulář

Volejte
+420 222 133 222