Správa tisíců smluv v maloobchodním řetězci

Jedna z největších retailových společností v České republice využívá řešení Software602 pro elektronické vytváření, schvalování, distribuci a archivaci smluv. Ročně je tak pokryto 8000 kontraktů s...

9.12.2013 / Novinky

Jedna z největších retailových společností v České republice využívá řešení Software602 pro elektronické vytváření, schvalování, distribuci a archivaci smluv. Ročně je tak pokryto 8000 kontraktů s dodavateli, pronajímateli prostor, poskytovateli služeb a dalšími subjekty.

Řešení, jehož technologickým jádrem je Software602 FormFlow Server, je provozováno z bezpečného datového centra v režimu cloud computing. Provozovatelem infrastruktury je společnost GTS, která se projektu účastní jako hlavní dodavatel. Systém podporuje práci 300 uživatelů, obsahuje více než 50 různých šablon smluv (s možností neomezeného vytváření dalších šablon) a pokrývá celý životní cyklus práce se smlouvou. Schválené smlouvy jsou opatřeny metadaty pro snadné vyhledávání. Uživatelům jsou k dispozici nejen dokumenty, ale i údaje do nich zapsané v datové podobě. Společnost Software602 řešila otázku správy smluv v elektronické podobě už několikrát, například v Autosalonu Klokočka nebo ve výrobním podniku NOVEM Car Interior Design.

Více informací? Spojte se s námi.

Pište na
info@602.cz

Nebo využijte
kontaktní formulář

Na váš dotaz odpovíme nejpozději do dvou pracovních dnů.