Software602 partnerem konference ICT ve zdravotnictví

Software602 je jedním ze dvou hlavních partnerů konference ICT ve zdravotnictví, konající se 22. září v pražském Malostranském paláci.

6.9.2011 / Novinky

logo

Software602 je jedním ze dvou hlavních partnerů konference ICT ve zdravotnictví, konající se 22. září v pražském Malostranském paláci. Odpovídá to zaměření konference - letos se bude zabývat digitalizací zdravotnické dokumentace, elektronickou výměnou dokumentů, dlouhodobou archivací a dalšími tématy, kterými se Software602 zabývá už řadu let.

Kromě širších zkušeností s řízením přechodu na elektronické dokumenty a elektronické procesy v různých organizacích přispěje Software602 některými znalostmi specifickými pro zdravotnictví, kde firma pro různé zákazníky vyvinula a nasadila elektronické neschopenky, požadavky na vyšetření, sběr podkladů pro předběžné stanovení diagnózy, vyšetřování mimořádných událostí, pitevní protokoly a další.

Člen představenstva Pavel Nemrava bude ve své prezentaci hovořit o elektronických archivech zdravotnické dokumentace. Firma také představí řešení, které umožní vyhovět všem požadavkům zákona o archivnictví a spisové službě a které zároveň slouží jako univerzální nástroj pro elektronizaci interních procesů a sběr dat od pacientů, dodavatelů a dalších vnějších subjektů.

Užitečné odkazy

  • Spisová služba ve zdravotnictví - více v článku na portálu Bezpapíru.cz
  • Program a informace o konferenci
  • Nabídka Software602 pro odvětví zdravotnictví

Více informací? Spojte se s námi.

Pište na
info@602.cz

Nebo využijte
kontaktní formulář

Na váš dotaz odpovíme nejpozději do dvou pracovních dnů.