Software602 na konferenci ISSS v Hradci Králové

Společnost Software602 se účastní konference Internet ve státní správě a samosprávě - ISSS/V4DIS 2014, která byla dnes zahájena v Hradci Králové. Do programu této vysoce prestižní akce zaměřené na...

Společnost Software602 se účastní konference Internet ve státní správě a samosprávě - ISSS/V4DIS 2014, která byla dnes zahájena v Hradci Králové. Do programu této vysoce prestižní akce zaměřené na digitalizaci veřejné správy na všech úrovních přispěje hned dvakrát.

Člen představenstva Pavel Nemrava vystoupí s prezentací Elektronizace procesů s propojením na centrální registry – výzva 22, ve které shrne možnosti výzvy č. 22 IOP (konsolidace IT a nové služby technologických center obcí), ukáže některé typové projekty a dá řadu praktických rad, jak prostředků efektivně využít a zároveň vyhovět všem formálním požadavkům.

Do programu sekce o mobilních technologiích ve státní správě přispěje opět Pavel Nemrava. Společně s tajemníkem Milevska Františkem Trojákem budou mluvit o praktických zkušenostech z využívání tabletů a smartphonů pro podporu některých agend Mobilní kancelář v reálném provozu.

Na konferenci ISSS bude také předvedena služba Long-Term Docs kompletně automatizující všechny úkony potřebné pro vytváření elektronických dokumentů v plném souladu s normami požadovanými legislativou a pro jejich dlouhodobou archivaci (vyhovuje již připravované Direktivě o elektronické identifikaci a důvěryhodných službách pro elektronické transakce na vnitřním trhu) na úrovni celé EU.

Potřebujete více informací?

Využijte kontaktní formulář

Volejte
+420 222 133 222