Software602 Form Signer pro Windows Phone 8

Vydali jsme Software602 Form Signer pro mobilní chytré telefony s operačním systémem Windows Phone 8.

27.8.2013 / Novinky

logo Software602 Form SignerVydali jsme Software602 Form Signer pro mobilní chytré telefony s operačním systémem Windows Phone 8. Je to důkaz soustavné snahy pokrýt našimi technologiemi všechny operační systémy významněji zastoupené na trhu.

Software Form Signer pro Windows Phone 8 je dostupný na Windows Phone Store.

Formulářové aplikace a formulářová rozhraní navržená pomocí nástrojů Software602 mohou snadno podpořit zavádění konceptu BYOD ve firmách a organizacích. Uživatelé k nim mohou přistupovat z jakéhokoliv zařízení a platformy, aniž by to od administrátorů vyžadovalo dodatečné úpravy stávajícího informačního systému.

Software602 Form Signer umožňuje:

  • pracovat s formulářovými aplikacemi,
  • podepisovat PDF dokumenty zaručeným elektronickým podpisem a opatřovat je kvalifikovaným časovým razítkem pomocí služby Secustamp,
  • velmi jednoduše generovat certifikáty kvalifikované certifikační autority PostSignum.

Organizace si mohou potřebné formulářové aplikace samy vytvářet v připraveném vývojovém (bez nutnosti programovat) prostředí Software602 Form Designer a mohou je provozovat pomocí Software602 FormApps Server. Tímto způsobem mohou také stavět BYOD rozhraní ke stávajícím informačním systémům.

Vytváření formulářových aplikací je natolik snadné, že zkušený designér zvládne vyhotovit jednodušší aplikaci (například dovolenka, protokol o převzetí, schválení nákupu) do půl hodiny.

Více informací? Spojte se s námi.

Pište na
info@602.cz

Nebo využijte
kontaktní formulář

Na váš dotaz odpovíme nejpozději do dvou pracovních dnů.