Software602 doladí vaše podnikání

Pianino jako metafora dokonale sladěné a dokonale sehrané organizace je základním motivem komunikační kampaně Software602, která právě odstartovala. Kampaň, kterou připravila reklamní agentura...

24.4.2012 / Novinky

Pianino jako metafora dokonale sladěné a dokonale sehrané organizace je základním motivem komunikační kampaně Software602, která právě odstartovala. Kampaň, kterou připravila reklamní agentura Saatchi&Saatchi, zahrnuje různé komunikační kanály (inzerce v tisku, internetové bannery, interaktivní billboardy). Její hlavní fáze potrvá přibližně dva měsíce.

Doladíme vaše podnikání - motiv

Zmíněnou metaforou pianina vyjádřili kreativci stav organizace, kde procesy perfektně fungují, nic se nikdy nezadrhne, a činnosti všech útvarů jsou perfektně koordinovány. Tedy stav, k jakému je možné spět postupným dolaďováním procesů, jsou-li základní informační systémy doplněny oběhem inteligentních formulářů.

Na základní vizuál kampaně navazují čtyři další motivy pokrývající životní cyklus práce s dokumentem v organizaci, což je zdůrazněno společným motivem uživatelského menu (vyplnit, schválit, postoupit, zamítnout, archivovat). Těmto motivům odpovídají i čtyři cíleně zaměřené typy odborných seminářů:

  • Pracujte s daty, ne s papíry (ikonka Vyplnit)
  • Šéf má rozhodovat, ne ztrácet čas (ikonka Schválit)
  • Podnikání má běžet, ne stát! (ikonka Postoupit)
  • Dokumenty je lepší uložit, ne založit (ikonka Archivovat)

Stránky kampaně, informace a přihlášky na semináře jsou dostupné zde.

Více informací? Spojte se s námi.

Pište na
info@602.cz

Nebo využijte
kontaktní formulář

Na váš dotaz odpovíme nejpozději do dvou pracovních dnů.