Sofa mluví slovensky

Bezpečná cloudová služba Sofa, která slouží k rychlé digitalizaci firem nebo institucí, je nyní čerstvě také ve slovenštině. Znamená to, že uživatelé na Slovensku nyní mohou řídit a tvořit své vlastní procesy ve svém mateřském jazyce a v souladu se slovenskou legislativou.

Práce se Sofou je snadná a intuitivní. Obě legislativní sady (CZ i SK) jsou nově dostupné i v angličtině. Služba umí dle nastavení prohlížeče rozpoznat preferovaný jazyk uživatele a ten mu automaticky nabídne. Pokud bude chtít uživatel jazyk aplikace změnit, jednoduše ho změní v uživatelském nastavení.

Ti, kteří se rozhodnou využívat Sofu, získají okamžitý přehled o tom, co se se s firemním procesy děje. Bez papírů, odkudkoli a kdykoli  z počítače, tabletu nebo mobilního telefonu.

Cena služby je stanovena podle počtu uživatelů a velikosti úložiště. Balíček FREE je zdarma pro 3 uživatele, ŠTART za 150 euro (do 20 uživatelů) za měsíc a PLUS za 250 euro (do 50 uživatelů) za měsíc. Ti, kteří potřebují upravit velikost své Sofy podle konkrétních požadavků své firmy nebo instituce, získají po upřesnění požadavků konkrétní řešení na míru včetně ceny.  Více o slovenské Sofa na www.602.cz/sk/sofa.

Potřebujete více informací?

Využijte kontaktní formulář

Volejte
+420 222 133 222