Signer s rozšířenými funkcemi

Uvedli jsme novou verzi aplikace Signer, což je ucelené prostředí pro práci s důvěryhodnými elektronickými dokumenty různých formátů (PDF, Microsoft Office, Open Office). Uživatel s platnou...

Uvedli jsme novou verzi aplikace Signer, což je ucelené prostředí pro práci s důvěryhodnými elektronickými dokumenty různých formátů (PDF, Microsoft Office, Open Office). Uživatel s platnou licencí získává Signer pro Windows, iOS a Android. Může tedy s dokumenty pracovat ve svém notebooku, tabletu i chytrém telefonu s různými operačními systémy.

V rámci uceleného a přehledného prostředí je možné – mimo jiné:

  • připojovat elektronický podpis a kvalifikované časové razítko,
  • ověřovat pravost příchozích dokumentů,
  • převádět dokumenty z prakticky libovolného formátu do archivačního formátu PDF/A nebo jiné verze PDF,
  • realizovat funkce specifické pro různá zařízení (např. vytváření důvěryhodných fotografií ze smartphonu nebo tabletu, plně anonymizovat data z PDF dokumentů, provádět OCR…).

Nově přibyla řada zdánlivě drobných funkcí, které v součtu zvyšují uživatelský komfort, jako např. práce se zaheslovanými PDF dokumenty, poskytování náhledu podepisovaných dokumentů ve formátech Microsoft Office (formát PDF byl ošetřen již v předchozí verzi), širší možnosti uvádění důvodu podpisu (jsem autorem dokumentu, souhlasím, beru na vědomí apod.) atd. Celkem byly provedeny asi tři desítky změn.

Signer je určen pro jednotlivce i organizace všech velikostí. V případě zájmu o bezplatné vyzkoušení nové verze si ji můžete stáhnout na https://www.longtermdocs.eu/cz/signer.

Potřebujete více informací?

Využijte kontaktní formulář

Volejte
+420 222 133 222