Server nebo Cloud?

Firemní procesy a správa dokumentů. Téma, které je potřeba řešit v každé fungující firmě. Ale které řešení je to nejlepší? Podle čeho se pozná? A je to „nejlepší“ řešení dobré i pro vaši firmu?

Otázky jsou jasné, ale co odpovědi? Pokud chcete efektivně řešit firemní procesy a mít svoje dokumenty a firmu pod kontrolou, co si vyberete – serverové řešení nebo cloudovou službu? Pokud víte, co všechno oba způsoby obnášejí, pak máte vyhráno a dál číst nemusíte. Ale když chcete znát odpovědi na vaše otázky ohledně výběru toho správného řešení pro vaši firmu a chcete se dozvědět víc, přijďte na náš seminář. Pořádáme ho ve spolupráci se společností Microsoft 23. března v Praze a určitě stojí za to se na něj přihlásit. Proč?

Ukážeme, kdy je dobré využít robustní serverové řešení a co to uživatelům může přinést. Samozřejmě spoustu výhod, když přesně víte, co potřebujete. A také představíme, jak procesy a správu dokumentů můžete řešit díky cloudovému řešení. Jeho výhody jsou nasnadě ­– rychlé nasazení, žádné zdlouhavé analýzy ani nutnost investic do potřebného vybavení. Ale je to opravdu to pravé řešení právě pro vás?

V rámci semináře se dozvíte, kdy je vhodné serverové řešení a proč je při určitých okolnostech lepší než cloudová služba. A kdy je to přesně naopak a měli byste dát přednost cloudu. A samozřejmě vám odpovíme na vaše otázky „proč“.

Seminář je pro registrované zájemce zdarma a počet účastníků je omezený. Přihlásit se můžete na mailu stefankova@602.cz nebo pomocí registračního formuláře ZDE.

 

Potřebujete více informací?

Využijte kontaktní formulář

Volejte
+420 222 133 222