Právník roku se Software602

Společnost Software602 byla partnerem slavnostního galavečera Právník roku, který proběhl 30. ledna v Kongresovém centru Praha a zúčastnilo se jej více než 1000 lidí.Jednalo se o již jedenáctý ročník...

4.2.2015 / Novinky

Společnost Software602 byla partnerem slavnostního galavečera Právník roku, který proběhl 30. ledna v Kongresovém centru Praha a zúčastnilo se jej více než 1000 lidí.

Jednalo se o již jedenáctý ročník vyhlášení prestižních ocenění pro nejlepší právníky působící na českém trhu v různých kategoriích (občanské právo, trestní právo, obchodní právo, duševní vlastnictví, talent roku apod.). O udělení cen rozhoduje odborná porota, pořadatelem jsou Česká advokátní komora a společnost ePrávo.

Vítězové kategorií a členové poroty Právník roku 2014

Představitelé Software602 se zúčastnili společenské části a zároveň umožnili těm právníkům, kteří o to měli zájem, diskutovat o problematice bezpečné práce s důvěryhodnými elektronickými dokumenty. Software602 dodává advokátním kancelářím všech velikostí – mimo jiné – služby, které poskytují jistotu souladu se všemi normami při vytváření, přijímání a dlouhodobém ukládání dokumentů s právním účinkem.

  • Služby pro práci s důvěryhodnými elektronickými dokumenty jsou dostupné v rámci portálu Long-Term Docs.

Více informací? Spojte se s námi.

Pište na
info@602.cz

Nebo využijte
kontaktní formulář

Na váš dotaz odpovíme nejpozději do dvou pracovních dnů.