Podzimní odborné semináře pokračují!

Pokračujeme v pořádání podzimních odborných seminářů. Seminář Dolaďte fungování své organizace je určen manažerům, kteří by uvítali detailnější orientaci v problematice elektronických procesů a práci...

Pokračujeme v pořádání podzimních odborných seminářů. Seminář Dolaďte fungování své organizace je určen manažerům, kteří by uvítali detailnější orientaci v problematice elektronických procesů a práci s dokumenty od jejich vzniku, přes oběh až po dlouhodobou archivaci se zachováním právního účinku. Snídaně je určena především pro malé a střední firmy, jejich ředitele, finanční ředitele a nákupčí. Během ní si ve spolupráci s našimi odborníky vytvoříte schvalovací workflow pro vaši firmu, které můžete okamžitě začít reálně používat.

Workshopy jsou bezplatně pořádány v sídle Software602. Těšíme se na shledanou na nějakém semináři!

Dolaďte fungování své organizace! Procesy, dokumenty a jejich dlouhodobá archivace

Prakticky zaměřený seminář /workshop vychází ze zkušeností z desítek úspěšných projektů. Podstatná část je zaměřena na konkrétní situace každodenního firemního života a různé možnosti jejich řešení. Součástí programu je i představení nástrojů Software602. Pro registrované účastníky zdarma. Vyberte si termín a přihlašte se pomocí online formuláře.

  • Čtvrtek, 13. listopadu
  • Čtvrtek, 20. listopadu

Snídaně s fakturou

Pracovní snídaně je určena zejména jednatelům, ředitelům, finančním ředitelům a nákupčím v malých a středních firmách. Během setkání si ve spolupráci s našimi odborníky vytvoříte schvalovací workflow pro vaši firmu, které můžete okamžitě začít reálně používat. Nemusíte mít ani s sebou svůj notebook, stačí tablet či smartphone. Pro registrované účastníky zdarma. Vyberte si termín a přihlašte se pomocí online formuláře.

  • Úterý, 11. listopadu
  • Úterý, 25. listopadu

Souhrnnou stránku s vypsanými semináři navštivte zde.

Potřebujete více informací?

Využijte kontaktní formulář

Volejte
+420 222 133 222